ସର୍ବସାଧାରଣରେ ବଡିଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଲେ ସଲମାନ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବହୁପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ ଗତ କାଲି ଇଦ୍ ଅବସରରେ ସମସ୍ତ ସିନେମା ହଲ ମାନଙ୍କରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହି ଚଳଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫିଲ୍ମ କ୍ରିଟିକ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ମଧ୍ୟରେ ସଲମାନ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଜୋରସେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ନିଜ ବଡିଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।
ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ଏହି ଭିଡିଓଟି ହେଉଛି ଗତ କାଲିର, ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ ଏକ ସିନେମା ହଲରେ ଫିଲ୍ମର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ରିନିଙ୍ଗରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିନିଙ୍ଗ ଅବସରରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ଅନେକ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ସଲମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସିନେମା ହଲ ବାହାରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ଭିଡ ମଧ୍ୟ ଜମିଥିଲା । ଉକ୍ତ ପ୍ରଶଂସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ କୁନି କୁନି ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଥିଲା ।

ସଲମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବଢୁଥିବା ଭିଡକୁ ଦେଖି ବଡି ଗାର୍ଡ ନର୍ଭସ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ସଲମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡରୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଇ ବଡି ଗାର୍ଡ ଜଣକ ନର୍ଭସ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା । ବଡିଗାର୍ଡଙ୍କ ଧକ୍କାରେ ଏକ କୁନି ପ୍ରଶଂସକ ଜଣକ ତଳେ ଗଳି ପଡିଥିଲା, ଯାହାର ଦୃଶ୍ୟ ସଲମାନଙ୍କ ନଜରରେ ପଡିଥିଲା । ସଲମାନ ଏହାକୁ ଦେଖି ଖୁବ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଉକ୍ତ ବଡିଗାର୍ଡ ଜଣକୁ ଚାପୁଡା ମାରିଲା । ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଜୋରସେ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି ।

Comments are closed.