ମିନ୍ତ୍ରାର ରୋଡ଼ଷ୍ଟେର୍ ପକ୍ଷରୁ ନୂତନ ଟି-ସାର୍ଟର ଶୁଭାରମ୍ଭ

ଭାରତର ଅଗ୍ରଣୀ ସାଧାରଣ ଆଉଟଡୋରସି ଲାଇଫ୍ଷ୍ଟାଇଲ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ, ରୋଡ଼ଷ୍ଟେର୍ ଅଗ୍ମେଣ୍ଟେଡ଼ ରିଅଲିଟି ଟିଗୁଡ଼ିକର (ଏଆର୍ ଟି) ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଶୁଭାରମ୍ଭ ସହିତ ରୋଡ଼ଷ୍ଟେର୍ ମ୍ୟାରେଜ୍ ଫ୍ୟାସନ୍, ଡିଜାଇନ୍ ଓ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ସହ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସେଟର ଟି-ସାର୍ଟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ରୋଡ଼ଷ୍ଟେର୍ ଭିଜୁଆଲ୍ ଆଣୁଛି । ଏହି ନୂତନ ରେଞ୍ଜ ମିନ୍ତ୍ରାର ନିଜସ୍ୱ ଆବିଷ୍କାର ଲ୍ୟାବ୍ଗୁଡ଼ିକ ଦ୍ୱାରା ବିକଶିତ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ତରକୁ ନୂତନ ସ୍ତରର ଫ୍ୟାସନ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ।
ଯେହେତୁ ଏହି ଟିଗୁଡ଼ିକ ସାଧାରଣ ଗ୍ରାଫିକ୍ ଟିଗୁଡ଼ିକ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି, ଏକ ପଢ଼ି ହେଉଥିବା ଏଆର୍ କୋଡ଼ ରହିଛି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମିନ୍ତ୍ରା ଆପ୍ ପଢ଼ିପାରିବ ଏବଂ ଗ୍ରାଫିକ୍ ଜୀବନକୁ ଆଣିପାରିବ । ଦର୍ଶକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରାଫିକ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଜୀବନକୁ ଆଣି, ରୋଡ଼କୁ ଆଘାତ କରିବା ଏବଂ ଫୋନକୁ ଥରେ ମାତ୍ର ହଲାଇ ଅନୁଭୂତି ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ଟି-ସାର୍ଟ ଉପରେ ଏଆର୍ ରିଡର୍ଠାରେ ଉଦ୍ଭାବନ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖି ବ୍ରାଣ୍ଡର ଦର୍ଶନ ସହିତ ରାସ୍ତାରେ ଥାଇ ସାଉଣ୍ଡ ଓ ଭିଜୁଆଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଷୟର ସ୍ୱାଦ ପାଇପାରିବେ ।
ଫ୍ୟାସନ୍ ଡିଜାଇନ୍ରେ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ନବପ୍ରବର୍ତ୍ତକ ଭାବେ ମିନ୍ତ୍ରା କେବଳ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକର ନିର୍ମାଣର ମାର୍ଗକୁ ବ୍ୟାଘାତ କରୁନାହିଁ, ବରଂ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଏହାର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବିଷୟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛି । ଏହି ନୂତନ ଆବିଷ୍କାର ପ୍ରତିଦିନ ବ୍ୟବହାର ଟି-ସାର୍ଟ ପ୍ରତି ଲୋକମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ସଲିଡ଼ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଗୁଡ଼ିକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୀର୍ଘ ପଥ ଧରି ଅସିଛି ।
ଜଣେ ଅନୁଭବୀ ଭ୍ରମଣକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜଣେ ଆବେଗପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ୟାମ୍ପରଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସିମିତ ସଂସ୍କରଣ ସେହି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରହଯୋଗ୍ୟ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଟେକ୍-ଗ୍ରିସ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟଭାବେ ଯେଉଁମାନେ ରାସ୍ତାକୁ ଆଘାତ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହି ଟିଗୁଡ଼ିକ ୧୦୦% କଟନ୍ ଅଟେ, ଯାହାକୁ ଗ୍ରାହକମାନେ ୬ଟି ଭିନ୍ନ ଏଆର୍ ଷ୍ଟୋରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଡିଜାଇନଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏଗୁଡ଼ିକର ମୂଲ୍ୟ ଟ/-୯୯୯ ରଖାଯାଇଛି । ଏଆର୍ ଅନୁଭୂତି କେବଳ ଅଣ୍ଡ୍ରଏଡ଼ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।

Comments are closed.