ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ରାଶିଫଳଗୁଡିକର ଖୋଲିବ ଭାଗ୍ୟ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ଗ୍ରହ ଗୋଟିଏ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଏକ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ଚିହ୍ନର ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଜୁଲାଇ ୧୩, ୨୦୨୨ ରେ ସେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ନୂତନ ବର୍ଷରେ ଅର୍ଥାତ୍ ୧୭ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୩ରେ, ଶନି ପୁଣିଥରେ ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ୧୭ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୩ ରେ ରାତି ୮:୦୨ ରେ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି। ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯, ୨୦୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ରହିବେ | ଶନି ଦେବ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ୨୬ ମାସ ବସିବେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ରାଶିଫଳ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଶନି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କଲାବେଳେ କେଉଁ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ବୃଷ

ଏହି ରାଶିରେ ଶନି ଦଶମ ଘରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି | କୁମ୍ଭରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ହେତୁ, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି | କାରଣ ସେମାନେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ସ୍ଥାନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଜାନୁଆରୀରୁ ଶନି ଦେବଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଦୂର ହେବ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅପାର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ଶୁଭ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ମିଥୁନ

ଏହି ରାଶିରେ ଶନି ଭାଗ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି | ଧୈୟା ଏହି ରାଶିରେ ୨୦୨୦ ରୁ ଚାଲୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଶନିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଏହି ରାଶିର ଲାଭ ଘର, ତୃତୀୟ ଘର ଏବଂ ଷଷ୍ଠ ଘରକୁ ଯିବ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାଗ୍ୟ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପାଇଁ ଜାଗ୍ରତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ, ଚାକିରିରେ ଅପାର ସଫଳତା ମିଳିବ | ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଜୀବନର ଅନେକ ଜଟିଳତାରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ତୂଳା

ଏହି ରାଶିରେ ଶନି ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରୁଛନ୍ତି | ଶନିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସପ୍ତମ, ଏକାଦଶ ଏବଂ ଧନ ସ୍ଥାନ ଉପରେ ପଡ଼ିବ | ଏହା ସହିତ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ଧୈୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହ ସହଭାଗିତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି

ଏହି ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ତୃତୀୟ ଘରେ ଘଟୁଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନି ପଞ୍ଚମ, ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରକୁ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ଗତ ସାଢେସାତ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ରାଶିରେ ଚାଲୁଥିବା ଶନିଙ୍କ ସାଡେ ସାତୀଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁ କାମରେ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

Comments are closed.