ଚଳିତ ବର୍ଷ ଗମନାଗମନ କରିବେ ରାହୁ-କେତୁ, ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଦେଖାଦେବ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ; ଜାଣନ୍ତୁ ପ୍ରତିକାର

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ରାହୁ-କେତୁଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ କ୍ରଧୀ ଛାୟା ଗ୍ରହ କୁହାଯାଏ | ସେମାନେ ସର୍ବଦା ବିପରୀତ ଦିଗରେ ଚାଲନ୍ତି | ବକ୍ର ଗତି ହେତୁ, ଗମନାଗମନ ପାଇଁ ଦେଢ ବର୍ଷ ସମୟ ଲାଗେ | ଯେତେବେଳେ ବି ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ରାଶି ଚିହ୍ନରୁ ଅନ୍ୟକୁ ଗମନାଗମନ କରନ୍ତି, ଅନେକ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଭାଗ୍ୟ ଉନ୍ନତ ହୁଏ, ଯେତେବେଳେ ଅନେକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଅନ୍ଧକାର ହୋଇଯାଏ | ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ରେ, ଏହି କ୍ରୋଧୀ ଗ୍ରହମାନେ ମୀନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ୪ ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏକ ବଡ ଅର୍ଥନୈତିକ ସଙ୍କଟ ଗଭୀର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କ’ଣ ଏବଂ ପ୍ରତିକାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କ’ଣ?

କନ୍ୟା

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ରାହୁ-କେତୁଙ୍କ ଗମନାଗମନ କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସଂଘର୍ଷରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ ରାଶି

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବୃଷ ରାଶି ଉପରେ ଏକ ବଡ଼ ଅର୍ଥନୈତିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ସେମାନଙ୍କ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଜେଟ୍ ଖରାପ ହେବ | ଏହିପରି ଅନେକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯାହା ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ନଥିବେ | ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ ସମସ୍ୟାକୁ ବଢାଇପାରେ |

ମୀନ

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରାହୁ-କେତୁଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଆଣିଥାଏ | ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ସେମାନେ ବାହାର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଋଣ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

ମେଷ

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭିନ୍ନତା ରହିପାରେ | ରାହୁ-କେତୁଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ବଢିପାରେ | ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ପ୍ରତିକାର ଉପାୟ

ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖ ଏବଂ କାହା ଉପରେ ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧ କର ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଛୁଟିଦିନରେ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯେତେବେଳେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଥାଏ, ବୁଝିବା ସହିତ ସମାଧାନ ଖୋଜନ୍ତୁ | ଯେତେବେଳେ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ସେତେବେଳେ ଋଣ ନିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

Comments are closed.