ଭାରତର ହର୍ନାଜ୍ ସାନ୍ଧୁ ପିନ୍ଧିଲେ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ୨୦୨୧ ମୁକୁଟ, ୨୧ ବର୍ଷ ପରେ ଦେଶକୁ ମିଳିଲା ଏହି ଗୌରବ

ନୂତନ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ୨୦୨୧ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଭାରତର ହର୍ନାଜ୍ ସାନ୍ଧୁ | ଏହି ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମଡେଲ୍ ୧୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରେ ଇସ୍ରାଏଲର ଏଲାଟ୍ର ୟୁନିଭର୍ସ ଡୋମ୍ ରେ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ୨୦୨୧ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧଛନ୍ତି | ୨୧ ବର୍ଷ ପରେ ହର୍ନାଜ୍ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ମୁକୁଟ ଦେଶକୁ ଆଣିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ, ଲାରା ଦତ୍ତା ୨୦୦୦ ରେ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ |ଏହାକୁ ମିଶାଇ ଭାରତ ତୃତୀୟ ଥର ଏହି ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିଛି । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ହରନାଜ୍ କୌର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଥିବା ବେଳେ ମିସ୍ ପରାଗ୍ୱେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ, ମିସ୍ ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକା ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିଲେ ।

ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ଅର୍ଗାନାଇଜେସନ୍ ର ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ହର୍ଣ୍ଣାଜଙ୍କ ବିଜୟର ଖବର ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ଇସ୍ରାଏଲରେ ଆୟୋଜିତ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବିୟୁଟି କୁଇନ ସୁନ୍ଦର ଆଖ୍ୟା ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିବାର ପ୍ରକୃତ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ସେମାନେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେମାନେ ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ର କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନୂତନ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ହେଉଛି… ଭାରତ। ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ରେ ମେକ୍ସିକୋର ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ୨୦୨୦ ଆଣ୍ଡ୍ରିଆ ମେଜା ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ହର୍ନାଜ୍ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି, ଯିଏ ତାଙ୍କ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ହେବେ |
https://www.instagram.com/tv/CXaD7nlK8Zx/?utm_source=ig_web_copy_link


ଚଣ୍ଡୀଗଡର ସିଖ୍ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ସୁନ୍ଦରୀ ହରନାଜ କୌର ସିନ୍ଧୁ । ୨୦୧୭ରେ ମିସ୍ ଚଣ୍ଡୀଗଡର ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ୨୦୧୮ରେ ହରନାଜ୍ ମ୍ୟାକ୍ସ ଇମର୍ଜିଂ ଷ୍ଟାର ଇଣ୍ଡିଆ ୨୦୧୮ ତାଜ୍ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଦୁଇ ଦୁଟି ସଫଳତା ହାସଲ ପରେ ୨୦୧୯ରେ ସେ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ ଆଉ ଟପ୍ ୧୨ରେ ସ୍ଥାନ ପକ୍କା କରିଥିଲେ

Comments are closed.