ଶୋଇଯାଇଥିବା ଭାଗ୍ୟକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବ ପିତ୍ତଳ ବାସନ , କରନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରତିକାର

କିଏ ବା ଧନ, ଗୌରବ, ଘର ଏବଂ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରେ ନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ ଏହା ହୁଏ ନାହିଁ | ଏଥିପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଅନେକ ପ୍ରତିକାର ଦିଆଯାଇଛି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ପିତ୍ତଳ ବାସନ ସହିତ ଜଡିତ | ଏହି ଧାତୁର ବାସନ ସହିତ କିଛି ଉପାୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ |ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଶୁଭଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ, ଚଣା ଡାଲିକୁ ଏକ ପିତ୍ତଳ ପାତ୍ରରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ |

ଏକ ପାତ୍ରରେ ଦହି ଭରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଏକ ଅଶ୍ୱତ୍ଥ ଗଛ ତଳେ ରଖନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ବାରା, ଭାଗ୍ୟ ମିଳିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଘଉଡାଇବା ଛାଡିଦିଏ | ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଉଛି, ତେବେ ଏହି ପ୍ରତିକାର ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିବା ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇବା ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବୈଭବ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଉପବାସ କରନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟରେ, ପୂଜା କରିବା ସମୟରେ, ପିତ୍ତଳ ଦୀପରେ ଘିଅ ସହିତ ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଆରତୀ କରନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଘରେ ସର୍ବଦା ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ |

କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେଉନାହିଁ। ଯଦି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ, ତେବେ ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶୀ ଘିଅକୁ ଏକ ପିତ୍ତଳ କଳସ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦିନ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ଏହା ପରେ ଏହି କଳସକୁ ଏକ ଗରିବ କିମ୍ବା ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ |

Comments are closed.