ଏହି ଫ୍ୟାମିଲି ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଗିଭିଙ୍ଗ ଡିନର ଚିତ୍ରରେ ରହିଯାଇଛି ଏକ ଭୁଲ : କଣ ୭ ସେକେଣ୍ଡରେ ଖୋଜି ପାରିବେ ଆପଣ?

ଉପରୋକ୍ତ ପ୍ରତିଛବିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଚିତ୍ର ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଭୁଲକୁ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାର ସେମାନଙ୍କର ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଗିଭିଙ୍ଗ ଭୋଜନକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଛବିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଗିଭିଙ୍ଗ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ଟେବୁଲ ପାଖରେ ବସିଥିବା ପରିବାରର ଚିତ୍ର କ୍ଲିକ୍ କରୁଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର କୁକୁର ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ଦେଖୁଛି | ତଥାପି, ଚିତ୍ର ଭିତରେ ଏକ ଭୁଲ ଲୁଚି ରହିଛି | ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ତୁମକୁ ଚିତ୍ରକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଦେଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଉତ୍ତରଟି ସରଳ କିନ୍ତୁ ଚତୁର ଅଟେ | ଏକ ହେଡ୍ ଅପ୍ ଭାବରେ, ଏହି ମସ୍ତିଷ୍କ ଟିଜରର ଉତ୍ତରଗୁଡିକ ପ୍ରଶ୍ନର ଠିକ୍ ତଳେ ଦିଆଯାଇଛି, ତେଣୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଅଧିକ ଦୂରକୁ ସ୍କ୍ରୋଲ୍ କରନ୍ତି !

ବ୍ରେନ ଟିଜର ଉତ୍ତର

ଏହି ବ୍ରେନ ଟିଜର ପଜଲ୍ ରେ, ଆପଣ ପରିବାରର ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଗିଭିଙ୍ଗ ଚିତ୍ରରେ ଭୁଲ୍ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନର ସହ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଯେ କିଛି ଭୁଲ୍ ଅଟେ | ତୁମେ କିଛି ଭୁଲ୍ ଦେଖୁଛ କି? ପ୍ରଥମେ, ଆପଣ ହୁଏତ ଭାବି ପାରନ୍ତି ଯେ ଚିତ୍ରରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ଅଛି | କିନ୍ତୁ କିଛି କ୍ଷଣ ପରେ, ଆପଣ ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରକୃତ ଭୁଲ୍ ଚିହ୍ନଟ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭୁଲଟି କାନ୍ଥରେ ଝୁଲୁଥିବା କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଛି | ଅକ୍ଟୋବରରେ ନୁହେଁ ନଭେମ୍ବରରେ ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଗିଭିଙ୍ଗ ପାଳନ କରାଯାଏ |

Comments are closed.