ଏହି ଚିତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ ୧୨ ଟି ପାଣ୍ଡା ଲୁଚି ରହିଛି, ମାତ୍ର ୩୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଖୋଜିବାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଚିତ୍ର ହେଉଛି ଏକ ପେଣ୍ଟିଂ, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଟି ବଡ ପାଣ୍ଡା ଏବଂ ଶିଶୁ ପଣ୍ଡା ସାମ୍ନାରେ ବସିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେଉଛି ବାକି ପାଣ୍ଡାଗୁଡ଼ିକୁ ପେଣ୍ଟିଂରେ ମାତ୍ର ୩୦ ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖୋଜିବା | ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରିବାରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ପ୍ରତିଭା କୁହାଯିବ |

ପାଣ୍ଡାକୁ କିପରି ଶୀଘ୍ର ଖୋଜି ପାଇବେ

ଏକ ପେନ୍ସିଲ୍ କିମ୍ବା ସ୍କଚ୍ ପେନ୍ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଫୋନରେ ୩୦ ସେକେଣ୍ଡ ଟାଇମର୍ ଯୋଡନ୍ତୁ ଏବଂ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଚିତ୍ରରେ ୧୨ ଟି ପାଣ୍ଡା ପାଇପାରିବେ କି? ପେଣ୍ଟିଂ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ପଣ୍ଡା ଦେଖିବେ | ତୁମେ ଜଳପ୍ରପାତଠାରୁ ଫୁଲ, ମେଘଠାରୁ ପର୍ବତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ; ଯଦି ତୁମେ ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖ, ସବୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | ଅଭିନନ୍ଦନ! ଯଦି ଆପଣ କୌଣଣସି ପ୍ରକାରେ ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ପାଣ୍ଡାକୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ କିମ୍ବା ୧୧ ର ନିକଟତର ହୋଇଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତରେ ଦୃଢ଼ ଧ୍ୟାନ ଦକ୍ଷତା ଅଛି | ଆପଣ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସର୍ବାଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ତଥ୍ୟରୁ କ୍ୱଚିତ୍ ବଞ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତି |

Image:Playbuzz

Comments are closed.