ଗୁଟଖା ଛେପ ପକାଇବା ପାଇଁ ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସଙ୍କୁ ବିମାନର ଝରକା ଖୋଲିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ ଯାତ୍ରୀ: ତାପର ଘଟଣା ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖନ୍ତୁ

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ, ବିଶ୍ବର ଅନେକ ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ଏକରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ଶୁଣାଯାଉଛି | ସମ୍ପ୍ରତି, ଏହିପରି ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଭିଡିଓ ଏହି ଏପିସୋଡରେ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ବାସ୍ତବରେ, ବିମାନରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ଙ୍କୁ ଏପରି ଅନୁରୋଧ କରନ୍ତି, ଯାହା ଶୁଣି ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ ମଧ୍ୟ ନିଜ ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରି ନାହାନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ କ’ଣ ଅଛି ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା |

ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ ବିମାନ ରେ ୱିଣ୍ଡୋ ପାଖରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବସିଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କ ହାତର ଗତିବିଧିକୁ ଦେଖି, ଲାଗୁଛି ଯେପରି ସେ ତମାଖୁ କିମ୍ବା ଗୁଟଖା ମିଶ୍ରଣ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଯାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ହାତରେ ତମାଖୁ ଘଷୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସକୁ ଡାକୁଛନ୍ତି। ସ୍ୱର ଶୁଣି ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ମାନେ ମଧ୍ୟ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି, ‘ୱିଣ୍ଡୋ ଖୋଲିଦେବେ, ମୋତେ ଗୁଟଖା ଛେପ ପକାଇବାକୁ ପଡିବ |’ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ ହଠାତ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ | ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ ଡିମାଣ୍ଡ ଶୁଣି ବିମାନରେ ବସିଥିବା ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ videonation.teb ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହା ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ଯେଉଁମାନେ ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାବେଳେ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ମଧ୍ୟ ନିଜର କ୍ରୋଧ ଦେଖାଉଛନ୍ତି | ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଭିଡିଓଟି କେବଳ କୌତୁକ ପାଇଁ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହା ଉପରେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ସୁଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି।’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କ୍ରୋଧିତ ଭାବରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆଜିକାଲି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରୁ ବିମାନରୁ ବିବାଦୀୟ ମାମଲା ବାହାରୁଛି, ତେଣୁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍।’

Comments are closed.