ଜାନୁୟାରୀ ୩୧ ରେ ଅସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶନି, ଆଗାମୀ ୩୩ ଦିନ ଏହି ୫ ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ

ଜାନୁଆରୀ ୩୧ ରେ ଶନି ଅସ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି | ଶନି ୧୭ ଜାନୁଆରୀରେ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଠାକୁ ଆସିବାର ମାତ୍ର ୧୩ ଦିନ ପରେ ଶନି ଏହାର ମୂଳ ରାଶି ଚିହ୍ନ କୁମ୍ଭରେ ଅସ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ୫ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଶନି ନିଜେ କୁମ୍ଭରେ ଉଦୟ ହେବେ | ସେହି ଦିନଠାରୁ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ତୀବ୍ର ଦେଖାଯିବ | ଏହି ସମୟରେ, ଶନିର ଅସ୍ତ ହେତୁ ଏହି ୫ ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ପ୍ରତିକୂଳ ରହିବେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ବିଷୟରେ..

ମେଷ ରାଶିର

ଏହି ରାଶିର ଦଶମ ଘରର ସମ୍ପର୍କ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ, ସାମାଜିକ ଜୀବନ ଏବଂ ତୁମର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଦର୍ଶାଏ | ଏହି ଘରେ ଶନି ଅସ୍ତ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ବଡ କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତି ରହିବ ନାହିଁ | ଏହାର ପ୍ରତିକାର ଭାବରେ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ଦିନ ଫଳ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

କର୍କଟ

ଶନି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳର ସପ୍ତମ ଘରେ ସ୍ଥାପିତ ହେବେ | କୁମ୍ଭରେ ଅସ୍ତ କରିବା କର୍କଟ ରାଶିର ବୃତ୍ତି ଉପରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଯେଉଁମାନେ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ବିବାଦ ବଢିପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ୩୩ ଦିନରେ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ୩୩ ଦିନର ଏହି ଅବଧି ଏହି ରାଶିର ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାରୀ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଝଗଡା ବଢିପାରେ | ଏହାର ପ୍ରତିକାର ଭାବରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ହନୁମାନଜୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରକାଣ୍ଡ ପଢନ୍ତୁ |

ସିଂହ

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ରାଶିରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ସ୍ଥାନିତ ହେବ | ଶନି ଅସ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଆହୁରି ବଢିପାରେ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚର ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ତୁମର ବଜେଟ୍ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ରୋଗ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ସେମାନଙ୍କ ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସୁଥିବା କୌଣସି ଅପ୍ରୀତିକର ଖବର ଯୋଗୁଁ ସେମାନଙ୍କର ମନୋବଳ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଏହାର ପ୍ରତିକାର ଭାବରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ଦିନ ଉପବାସ ପାଳନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ |

ବିଛା

ଶନି ଅସ୍ତ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳର ତୃତୀୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ | ତୃତୀୟଟି ହେଉଛି ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ପରିଚାଳନା କରିବା | ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ପରିବାରରେ ଥିବା ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟରେ, ତୁମ ଭାଇ ସହିତ ଏକାଠି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କର ନାହିଁ | ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ, ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇପାରେ | ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହାର ପ୍ରତିକାର ଭାବରେ ପ୍ରତି ଶନିବାର ଦିନ ଅଶ୍ୱତ୍ଥ ଗଛରେ ଏକ ସୋରିଷ ତେଲ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ

ଶନି ଅସ୍ତ ହେବାବେଳେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ, ଲୋକମାନେ ବହୁ ଚିନ୍ତା ପରେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ମାଲିକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଚାପ ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପୁଣି ଥରେ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଷୟରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି | ଏହାର ପ୍ରତିକାର ଭାବରେ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାରରେ ବିରି ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

Comments are closed.