ଚାଇନା କମ୍ପାନୀ ଟେନସେଣ୍ଟ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଭାରତକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତନ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ପବଜି ଗେମ

0

ପବଜି ଗେମକୁ ବିକଶିତ କରିଥିବା କମ୍ପାନୀ ପବଜି କର୍ପୋରେସନ ଚାଇନାର ଟେନସେଣ୍ଟ ଗେମ୍ସରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ ପବଜି କର୍ପୋରେସନ ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ କମ୍ପାନୀ, ପବଜି କର୍ପୋରେସନ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଚାଇନାର କମ୍ପାନୀ ଟେନସେଣ୍ଟ ଗେମ୍ସ ଭାରତ ଏବଂ ଚାଇନାରେ ପବଜି ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ପବଜି ମୋବାଇଲ୍ ଲାଇଟ୍ କୁ ଚଳାଉଛି |

ଭାରତରେ ପବଜି ବ୍ୟାନ ହେବା ପରେ କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଗେମର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ସରକାରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ବଜାରକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ଟେନସେଣ୍ଟ ଗେମ୍ସ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବନ୍ଦ କରିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ କହିଛି।

କମ୍ପାନୀ ଏହାର ୱେବସାଇଟରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି। କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟରେ ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଏହା ଭାରତରେ ପବ୍ ଜି ଖେଳ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ନୂତନ ଅନୁଭୂତି ଦେବାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଭାରତରେ କେବଳ ପବଜି ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ପବଜି ମୋବାଇଲ୍ ଲାଇଟକୁ ବ୍ୟାନ କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ପବଜି ପିସିକୁ ବ୍ୟାନ କରାଯାଇନାହିଁ ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ପବଜି ଗେମ ଖେଳିପାରିବେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.