ଦାଉଦ ସହ ନାମ ଯୋଡ଼ାହେବା ପରେ ଭାରତ ଉପରେ ବିଷ ଓଗାଳୁଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହାୟତ

ଅତୀତରେ, ପାକିସ୍ତାନ ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଡନ୍ ଦାଉଦ୍ ଇବ୍ରାହିମ୍ ତାଙ୍କ ଦେଶରେ ରହିଥିବା ସ୍ବୀକୀର କରିଛି । ଆହୁରି ଅନେକ ନାମ ରହିଛି ଯାହା ଦାଉଦ ସହିତ ଯୋଡ଼ିହୋଇଛି | ଏବେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହବିଶ ହାୟାତଙ୍କୁ ଦାଉଦଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବୋଲି ଚାରିଆଡ଼େ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି । ଯାହାକୁୁ ନେଇ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି। ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲଡ ଡନ ଦାଉଦ ସହ ନାମ ଯୋଡ଼ାହେବା ପରେ ମହବିଶ ବିଚଳିତ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି ।

ବୁଧବାର ଟ୍ୱିଟ୍ ଜରିଆରେ ମହବୀଶ ହାୟାତ୍ ସଫେଇ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମିଥ୍ୟା ଅଟେ। ମୁଁ ଜାଣେ ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଏଜେଣ୍ଡା କ’ଣ? ତାଙ୍କର ସାମ୍ବାଦିକତା ମୋ ମୁହଁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

ଏହା ସହିତ ମହବୀଶ ହାୟତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ତାଙ୍କର ଅତ୍ୟାଚାର ଏବଂ ବଲିଉଡର କପଟୀ ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବି… ଏବଂ ହଁ, ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଯଦି ମୋର ନାମ କାହା ସହିତ ଯୋଡି ହୁଏ, ମୁଁ କହିବି ଯେ ସେ ନାମ ହେଉଛି – ଲିଓନାର୍ଡୋ ଡିକାପ୍ରିଓ।


ମହବୀଶଙ୍କୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଗୁଡ଼ିଆ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମହବିଶ ହାୟାତ୍ ‘ବିଲେଇ’ ଭାବରେ ବିଖ୍ୟାତ | କାରଣ ମହଭିଶ ୨୦୧୪ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ନା ମାଲୁମ ଆଫରାଦ” ରେ ଏକ ବିଲେଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଦାଉଦ ପାକିସ୍ତାନର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଉଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। କରାଚି ଏବଂ ଲାହୋରର ଅନେକ ବଡ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ତାର ସଂଯୋଗ ଅଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହାୟତଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି |

Comments are closed.