ଭାଙ୍ଗିପଡ଼ିଥିବା ଅଫିସ ଦେଖି ଭାବୁକ ହୋଇପଡ଼ିଲେ କଙ୍ଗନା

0

କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଏବଂ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ଏକ ରାଜନୈତିକ ରୂପ ନେଇଛି। ଗୋଟିଏ ପଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ଶବ୍ଦର ଯୁଦ୍ଧ ତୀବ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଲା, ଅନ୍ୟପଟେ ବ୍ରିହାନମ୍ବାଇ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ (ବିଏମସି) ବୁଧବାର ଦିନ କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ (ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଫିଲ୍ମ) ରେ ବୁଲଡୋଜର ଚଲାଇଦେଇଛନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ସ୍ଥିତି ଦେଖିବା ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ଗୁରୁବାର ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲି ଚାନ୍ଦେଲଙ୍କ ସହ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ | ଏପରିକି ସେ କରୋନା ସମୟର ନିୟମ ମାନିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ। ନା ଥିଲା ମାସ୍କ ନା ଥିଲା ସାମାଜିକ ଦୂରତା ।

କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ଆକଳନ କରିବା ପାଇଁ ବିଏମସି କାର୍ଯ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ୱାଇ ପ୍ଲସ୍ କାଟାଗୋରୀ ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଓକିଲ ରିଜୱାନ୍ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ସହ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଫିସ୍ ବାହାରେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଏକ ବିରାଟ ସମାବେଶ ଏବଂ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକଙ୍କର ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା ​​|

କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ୍ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରାୟ ୧୦ ମିନିଟ୍ ରହି କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ଆକଳନ କଲେ | ଏହି ସମୟରେ, ସେ ବେଳେବେଳେ ଭାବପ୍ରବଣ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ କ୍ରୋଧିତ ଥିଲେ | ଅଫିସରୁ ବାହାରିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ବାହାରିଯାଇଥିଲେ ।

ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୯ ରେ ବିଏମସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାବେଳେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଅଫିସରେ ବୁଲଡୋଜର ଚଲାଇଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ପ୍ରାୟ ୪୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଷତି ହୋଇଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.