କମେଡିଆନ ଭାରତୀ ସିଂଙ୍କ ଫ୍ଲାଟରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ଏନସିବି

0

ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଏନସିବି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଖୋଡ଼ତାଳ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏନସିବି ଶନିବାର ମୁମ୍ବାଇର ୩ ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି। କମେଡୀ କୁଇନ ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଭାରତୀଙ୍କ ଫ୍ଲାଟରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏନେଇ ଏନସିବି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇର ଭର୍ସୋଭା, ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା ଏବଂ ସବର୍ବରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଭାରତୀ ସିଂଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡକାଇଛି। ଉଭୟ କିଛି ସମୟ ପରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଏନସିବି ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ସୂତ୍ରରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ଏନସିବି ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରହିଛି।

ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ ପୂର୍ବରୁ ଏନସିବି ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲାପଟପ୍, ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଟାବଲେଟ୍ ଭଳି ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଗ୍ୟାଜେଟ୍ ଜବତ କରାଯାଇ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡ ନିର୍ମାତା ଫିରୋଜ ନାଡିଆଡୱାଲାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏବେ ଆଗକୁ ଏନସିବି ଆଉ କେଉଁ ବଡ଼ ତାରକାଙ୍କ ଗୁମର ଖୋଲିବ ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.