ମା ହେଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିୟା ମିର୍ଜା

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଆ ମିର୍ଜା ମା’ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ନିକଟରେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାର ସୂଚନା ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ୧୫ ଫେବୃଆରୀରେ ସେ ବିଜନେସମ୍ୟାନ୍ ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟର୍ ବୈଭବ ରେଖିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହର ଦେଢ ମାସ ପରେ ତାଙ୍କର ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ଖୁସି ଖବର ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ ।

ପୁଅର ଜନ୍ମ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଦିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବା ଏହା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରିବା ଯେ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ବାହାରେ ବୁଲୁଛି। ଏହି ଶବ୍ଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ବୈଭବ ଏବଂ ମୋ ଭାବନାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଉଦାହରଣ ଏବଂ ଆମ ହୃଦୟ ସ୍ପନ୍ଦନ, ଆମ ପୁଅ ଅଭ୍ୟାନ୍ ଆଜାଦ ରେଖୀ ମେ ୧୪ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଛି ।

ତାଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ, ଦିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ମୋତେ ହଠାତ୍ ଏକ ଅପରେସନ୍ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମୋର ଗୁରୁତର ସଂକ୍ରମଣ ‘ସେପସିସ୍’ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଥିଲା, ଯାହା ମୋ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା । ଖୁସିର କଥା, ଆମର ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କ ସମୟରେ ଯତ୍ନ ଏବଂ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଜରୁରୀକାଳୀନ ସି-ବିଭାଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମ ଶିଶୁର ନିରାପଦ ଜନ୍ମକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲା ।

Comments are closed.