ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଜାରି, ସାରା-ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଜି ହେବ ପଚରାଉଚରା

0

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂଯୋଗ ଆସିବା ପରଠାରୁ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ସିଲେବ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ର ରାଡାରରେ ଅଛନ୍ତି। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଦିଆଯାଇଛି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ, ଏନସିବି ଏହାର ତଦନ୍ତକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିଛି। ଏହି ସଂପର୍କରେ ଶୁକ୍ରବାର ରକୁଲପ୍ରୀତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା।
ସେ ଡ୍ରଗ୍ ନେଉଥିବା ମନା କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ରିୟାଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ କୁ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ତାଙ୍କ ଘରେ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ରିୟା ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହା ରଖିଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ। ଏଥି ସହ ଦୀପିକାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଛି। ଆଜି ଏନସିବି ସାରା-ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ।

ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ପଚରାଉଚରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପଚରାଉଚରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଏନସିବିର ୫ ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ଦଳ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛନ୍ତି। ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସାରା ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇପାରେ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି ଯେ ଦୀପିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ମୁହାଁମୁହିଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇପାରେ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଟାଇପ୍ ହୋଇଥିବା ଫର୍ମାଟରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଦେବେ, ସେ କାଗଜରେ ଲେଖି ବିବୃତ୍ତି ଦେବେ ନାହିଁ | ଦୀପିକା କହିବେ ଏବଂ ଏନସିବି ଅଧିକାରୀମାନେ ଦୀପିକା ଯାହା କହିବେ ତାହା ଟାଇପ୍ କରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.