ଏହି ଛବିରେ ପାଣ୍ଡାଙ୍କ ଗହଣରେ ଲୁଚି ରହିଛି ଫୁଟବଲ : ୧୩ ସେକେଣ୍ଡରେ ଖୋଜିବାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ

କାତାରରେ ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୨ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି, ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ଫୁଟବଲର ସିଜନ, ଦୁନିଆର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଖେଳ |

ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆମେ ଏକ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଭ୍ରମ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆଣିଛୁ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୩ ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଲୁକ୍କାୟିତ ଫୁଟବଲ୍ ଖୋଜିବାକୁ ହେବ |

ଏହି ପ୍ରତିଛବିକୁ ହଙ୍ଗେରୀ କଳାକାର ଗର୍ଜେଲି ଡୁଡାସ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ, ଯିଏ ମଜାଳିଆ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଭ୍ରମ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଶେଷଜ୍ଞ |

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେଉଛି ଏକ ଫୁଟବଲ୍ ଖୋଜିବା ଯାହା ପାଣ୍ଡାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟରେ ଲୁଚି ରହିଛି | ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ 13 ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଫୁଟବଲ୍ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ |

ଆପଣ ୧୩ ସେକେଣ୍ଡରେ ଫୁଟବଲ୍ ପାଇଛନ୍ତି କି?

ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଅନେକ ପାଣ୍ଡା ଦେଖିପାରିବେ, ପାଣ୍ଡା କଳା ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର, ଏବଂ ଏକ କ୍ଲାସିକ୍ ଫୁଟବଲ୍ (ଫୁଟବଲ୍) ବଲର ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କଳା ଏବଂ ଧଳା |

ଏହି କାରଣରୁ, ପାଣ୍ଡାମାନେ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ପରିବେଶ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ବଲ୍ ମିଶ୍ରିତ ହୋଇଯାଇଛି, ଯାହାଫଳରେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ବଲ୍ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ହୋଇଯାଏ |

ଯଦି ଏବେବି ଆପଣ ପାଇଁ ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନିମ୍ନରେ ଏହାର ସମାଧାନ ଦିଆଯାଇଛି ।

Comments are closed.