ଏହି ଛବିରେ ଲୁଚି ରହିଛନ୍ତି ଶିଶୁଟିର ମା : ଖୋଜି ବାହାର କରିବାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ

ନେଟେନିଜେନମାନେ ନୂତନ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଇଲ୍ୟୁଜନ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି, ଯାହା ଉଭୟ ନିଜକୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରମାଣ କରିବାର ଏକ ମଜାଳିଆ ଉପାୟ |ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଏକାଗ୍ରତାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଇଲ୍ୟୁଜନ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ |

ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

ତାହେଲେ, ଚାଲନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା

ଉପରୋକ୍ତ ଚିତ୍ର ହେଉଛି ଏକ ଭିଣ୍ଟେଜ୍ ପେଣ୍ଟିଂ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଏକ ଶିଶୁକୁ ଏକ ଫିଡିଂ ବୋତଲ ଧରିଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ | ବୋଧହୁଏ ଏହା ଭୋକିଲା ଏବଂ ତା’ର ମାତାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି |

ଶିଶୁମାନେ ଭୋକିଲା ହେଲେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଆନ୍ତି | ଯଦିଓ ଏଥିରେ ଏକ ଫିଡିଂ ବୋତଲ ଅଛି ଯାହା ପୂର୍ଣ୍ଣ, ତଥାପି ଏକ ଶିଶୁକୁ ସବୁବେଳେ ମା ଦରକାର | ଯଦି ଶିଶୁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମାଙ୍କୁ ନ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତି, ଯେହେତୁ ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ମାଆଙ୍କ ସହ ରହିବାରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ, ଯିଏ ସେମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବେ ଏବଂ ଲୁଲାବି ଗୀତ ଶୁଣାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁଆଇଦେବେ |

ଯଦି ତୁମେ ଭଲଭାବେ ଦେଖ, ଶିଶୁଟି ଏକ ସ୍କାର୍ଫ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏବଂ ବାମ ହାତରେ କ୍ଷୀର ବୋତଲ ଧରିଥିବା ପରି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ପରି ମନେହୁଏ । ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆହ୍ବାନ ହେଉଛି ୧୧ ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଶିଶୁର ମାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା |

ଆମେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଯେ କେତେକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଦୃଷ୍ଟି ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ୟୁଜରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ନିରୀକ୍ଷଣ କୌଶଳ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ସଚେତନତା ସହିତ ଶୀଘ୍ର ଲୁକ୍କାୟିତ ମାଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିଥିବେ |

ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ହୁଏତ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଘଷୁଛନ୍ତି, ଏବଂ ଶିଶୁର ମାତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି |
ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ; ଆମେ ନିମ୍ନରେ ସମାଧାନ ପ୍ରଦାନ କରିଛୁ |

ତୁମେ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଡାହାଣକୁ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରିବା ମାତ୍ରେ ଶିଶୁର ମା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ମାତାଙ୍କ ମୁହଁର ଆକୃତି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯିବ |

Comments are closed.