ଭାରତରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଆପଲ୍ ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋର୍, ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରିବେ ଏହି ଆଠଟି ସୁବିଧା

0

ଆମେରିକୀୟ ଟେକ୍ କମ୍ପାନୀ ଆପଲ୍ ଭାରତରେ ଏହାର ପ୍ରଥମ ଅନଲାଇନ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଲର ୱେବସାଇଟକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ହୋମ ପେଜରୁ ଆପଲ ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋରକୁ ଯାଇ ପ୍ରଡକ୍ଟ କିଣିପାରିବେ |

ଆପଲ୍ ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋର୍ ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି https://www.apple.com/in/shop URL | ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ, ଆପଣ ପ୍ରଡକ୍ଟ ପେଜରେ ପହଞ୍ଚି ସିଧାସଳଖ ସପିଂ କରିପାରିବେ |

ଆପଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋରରେ ମୋଟ ୯ଟି କାଟାଗୋରୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଏଥିମଧ୍ୟରେ ଆଇଫୋନ୍, ମ୍ୟାକ୍, ଆଇପ୍ୟାଡ୍, ଆପଲ୍ ୱାଚ୍, ଏୟାରପଡ୍, ଆଇପଡ୍ ଟଚ୍, ଆପଲ୍ ଟିଭି ଏବଂ ଆସେସୋରିଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ଅନଲାଇନ୍ ଆପଲ୍ ଷ୍ଟୋର୍ଗୁଡ଼ିକର ଫାଇଦା

ଆପଲ୍ ଟ୍ରେଡ୍ ଇନ୍ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଅଧୀନରେ, ଆପଣ ପୁରୁଣା ଯୋଗ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବଦଳରେ ଆଇଫୋନରେ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ | ଟ୍ରେଡ୍ ଇନ୍ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ଯୋଗ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଏକ ତାଲିକା ଅଛି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ବଦଳାଇ ପାରିବେ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ ଗାଲାକ୍ସି S10 ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜରେ ୨୩,୯୨୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ |
ଆପଲ୍ କେୟାର +
ଆପଲ୍ କେୟାର ପ୍ଲସ୍ ଅଧୀନରେ, ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟେକନିକାଲ ସହାୟତା ଏବଂ ଆପଲ୍ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକରେ ଆକ୍ସିଡେଂଟାଲ ଡ୍ୟାମେଜ କଭର ପାଇଁ ୨ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୱାରେଣ୍ଟି ବଢ଼ାଇ ପାରିବେ |

କଷ୍ଟମାଇଜେସନ୍ ବିକଳ୍ପ

ଆପଣ ନିଜ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ମ୍ୟାକ୍ କମ୍ପ୍ୟୁଟରଗୁଡ଼ିକୁ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରିପାରିବେ | ଏହାର ଅର୍ଥ ମେମୋରୀ କିମ୍ବା RAM ଉପରେ ଅଧିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଅତିରିକ୍ତ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ କୋର୍ଡ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ କରାଯାଇପାରିବ |

ଉପକରଣ ସୂଚନା ପାଇଁ ମାଗଣା ଅଧିବେଶନ ସେଶନ

ଏହା ଅଧୀନରେ, ଆପଣ ଆପଲ୍ ସ୍ପେଶାଲିଷ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମାଗଣା ସେଶନ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ | ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଡିଭାଇସ୍ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ସୂଚନା ଦିଆଯିବ |

ସପିଂ ସମୟରେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ

ଆପଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ସହିତ ସପିଂ କରିବାବେଳେ, ଆପଣ ନିଜ ଭାଷାର ବିଶେଷଜ୍ଞମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ |

ମୋଡିଫିକେସନ

ଆପଲ୍ ଏୟାରପଡ୍ କିମ୍ବା ଆପଲ୍ ପେନ୍ସିଲରେ ଟେକ୍ସଟ୍ ଏନଗ୍ରେଭ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହଁନ୍ତି, ଆପଣ ନିଜର ନୂଆ ଏୟାରପଡରେ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିପାରିବେ | ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବିକଳ୍ପ ଭାରତରେ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲା।

ସପିଂ ବିକଳ୍ପ

ଆପଣ ଆପଲ୍ ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସପିଂ ବିକଳ୍ପ ପାଇବେ | EMI ସହିତ ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ବିକଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କମ୍ପାନୀ ଅନୁଯାୟୀ, ଡେଲିଭରିରେ ନେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡର ବିକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯିବ। ତଥାପି କ୍ୟାଶ ଅନ ଡେଲିଭରୀ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ |

ଷ୍ଟୁଡେଂଟ ଡିସକାଉଂଟ

ଆପଣ ଆପଲ୍ ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋରରୁ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଉପରେ ଷ୍ଟୁଡେଂଟ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ | ଉତ୍ପାଦ କିଣିବା ସମୟରେ ଆପଣ କାହାକୁ ଗିଫ୍ଟ ମେସେଜ ମଧ୍ୟ ପଠାଇ ପାରିବେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.