ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସଡ଼କ ୨ ଉପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରଭାବ, ଟ୍ରେଲରକୁ ୮ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ କରିଛନ୍ତି ଡିସଲାଇକ

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସଡ଼କ ୨ କୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଜୋର ଧରିଛି | ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆକସ୍ମିକ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ଏବଂ ନେପୋଟିଜିମକୁ ନେଇ ଜାରି ବିତର୍କରେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ କିଛି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହା ଜାରି ରହିଛି। ଆଲିଆଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସଡ଼କ ୨ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଡିସ୍ନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାରରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏଥିରେ ଖୁସି ନୁହେଁ। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ବଏକଟ କରିବା କଥା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି ଏବଂ ସଡ଼କ ୨ ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହେବା ଦିନଠାରୁ ସତେ ଯେପରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ରୋଧ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଏକ ମଉକା ମିଳିଯାଇଛି ।

ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରଠାରୁ, ସଡ଼କ ୨ ର ଟ୍ରେଲର୍ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଡିସଲାଇକ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସଂଖ୍ୟା ୮ ମିଲିୟନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ୮୦ ଲକ୍ଷ ଉପଭୋକ୍ତା ଅତିକ୍ରମ କରିଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ଗତ ୨ ଦିନ ହେବ ଶୀର୍ଷରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଟ୍ରେଲରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଆଲିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସଡ଼କ ୨ ର ଗୀତ ତୁମ ସେ ହି’ର ଅଡିଓ ଭର୍ସନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହ ସେ ଗୀତର ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ସଡ଼କ ୨ ର ଟ୍ରେଲରକୁ ଡିସଲାଇକ ହେତୁ ଏହା ଗତ ୨ ରୁ ୩ ଦିନ ଧରି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ୧ ନମ୍ବରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି | ଏହାକୁ ଡିସଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଦେଉଛନ୍ତି, ଏହିପରି ଭାବରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର କ୍ଷତି ପରିବର୍ତ୍ତେ ଲାଭବାନ ହେଉଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଟୁଇଟ୍ କରି ଏହା କହିଛନ୍ତି। ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଭଲପାଉଥିବା ଏବଂ ଘୃଣା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆମକୁ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମକୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ଆମେ କୃତଜ୍ଞ। ତୁମର ପ୍ରାର୍ଥନା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ |

କହିବାକୁ ଗଲେ ସଡ଼କ ୨ର ଟ୍ରେଲର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ନାପସନ୍ଦ ଟ୍ରେଲରରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁର ଏବଂ ପୂଜା ଭଟ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି। ଅଗଷ୍ଟ ୨୮ ରେ ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାରରେ ସଡ଼କ ୨ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି |

Comments are closed.