ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ଆସିଲା ଅଫର, ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହିରୋଙ୍କ ସହ କରିବେ କାମ

ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଗୀତ ‘ଏକ ପ୍ୟାର କା ନଗମା ହୈ’ ଗାଇ ରାତାରାତି ତାରକା ହୋଇଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ଦିନ ବଦଳି ଯାଇଛି। ହିମେଶ ରେଶମିଆଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୀତ ଗାଉଥିବା ରାନୁଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ଅଫର ମିଳିଛି। ଯଦିଓ ସେ ଏହି ଅଫର ବଲିଉଡରୁ ନୁହେଁ ବରଂ ବାଂଲାଦେଶରୁ ପାଇଛନ୍ତି | ବାଂଲାଦେଶ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକା ହିରୋ ଆଲୋମଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଗୀତ ଅଫର କରାଯାଇଛି |

ଏହି ଖବରକୁ ବାଂଲାଦେଶୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକା ହିରୋ ଆଲାମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଅନେକ ଲୋକ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ରାନୁ ପୁନର୍ବାର ଲାଇମ୍ ଲାଇଟ୍ କୁ ଫେରିଯାଆନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ କି କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରୟାସ ଛାଡ଼ୁ ନାହାଁନ୍ତି |

ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ ହିମେଶ ରେଶମିଆ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହାପି, ହାର୍ଡି ଏବଂ ହୀରରେ ଦୁଇଟି ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଆଶିକୀ ମେନ୍ ତେରୀ ଅର ତେରୀ ମେରୀ କାହାନି ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ରାନୁ ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲେ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ, ରାନୁ ଷ୍ଟେଜ୍ ସୋ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ସୋରୁ ଅଫର୍ ପାଇଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ଆଟିଟ୍ୟୁଡ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ ଶୋ’ର ଏକ ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କାମ ମିଳିନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଅତୀତରେ ସେ ବଚପନ କା ପ୍ୟାର ଗାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

୨୦୧୯ ମସିହାରେ, ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ‘ଏକ ପ୍ୟାର କା ନଗମା ହୈ’ ଗୀତ ଗାଇ ଭିକ ମାଗୁଥିଲେ। ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଥିଲା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ | ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ରାନୁ ରାତାରାତି ଏକ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସେନ୍ସେସନ ପାଲଟିଗଲେ | ହିମେଶ ରେଶମିଆ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ |

ରାନୁ କେବଳ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଗୀତ ବିଷୟରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିନଥିଲେ, ବରଂ ତାଙ୍କ ମେକଅପ ସହିତ ଅନେକ ମେମ୍ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା | ବାସ୍ତବରେ, ରାନୁ ଭାରି ମେକଅପ୍ ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଲୁକକୁ ବହୁତ ପରିହାସ କରିଥିଲେ |

Comments are closed.