ଏହି ତିନିରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଶନିଙ୍କ କୋପ, ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସତର୍କ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନି ଗମନାଗମନକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି । କାରଣ ଯଦି ରାଶିଫଳରେ ଶନି ଅପ୍ରାକୃତିକ, ତେବେ ଏହା ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ । ଜାନୁଆରୀ ୧୭, ୨୦୨୩ ରେ, ଶନି ଗମନାଗମନ ପରେ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଶନିଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ୩ ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏହି କୋପ ରହିବ, ଯାହା ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନିଙ୍କ ୪ ଟି ପାୟା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି – ତାହା ହେଉଛି ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପାୟା, ରଜତ ପାୟା, ତାମ୍ର ପାୟା ଏବଂ ଲୌହ ପାୟା । ଏଥିରେ ମିଳିଥିବା ସବୁଠାରୁ ବିରକ୍ତିକର ଏବଂ ବିନାଶକାରୀ ହେଉଛି ଲୌହ ପାୟା । ଶନିଙ୍କ ଲୌହ ପାୟା ଜାତକରେ ଧନ, ପରିବାର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଛାଏ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶନିଙ୍କ ଏହି ଲୌହପାୟାରେ କେଉଁ ରାଶି ୨୦୨୩ ବର୍ଷରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ ।

ମେଷ: (Aries) ୨୦୨୩ ମସିହାରେ ଶନିଙ୍କ ଲୌହ ପାୟା ପ୍ରକୋପ ମେଷ ଉପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହା ସେମାନଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି କରିବ । ଜମା ପୁଞ୍ଜି ମଧ୍ୟ ଧିରେ ଧିରେ ହ୍ରାସ ପାଇବାରେ ଲାଗିବ। ପରିବାରରେ ଅଯଥା ଟେନସନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାଧାରଣତଃ ମନୋବଳ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ ରହିବ ନାହିଁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ । କୌଣସି କାମରେ ସଫଳତା ପୂର୍ବରୁ ହାତରୁ ସଫଳତା ଖସିଯାଇପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଦୂରଯାତ୍ରା ହେବ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ତେବେ ଏଥିରେ ନିରାଶ ନହୋଇ ପ୍ରତିକାର କୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣେଇପାରିବେ।

ପ୍ରତିକାର- ପ୍ରତିଦିନ ଶନି ଶ୍ତୋତ୍ର ପାଠ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

ସିଂହ: (Leo)୨୦୨୩ ରେ ଶନିଙ୍କ ଲୌହ ପାୟା ଦ୍ୱାରା ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ । ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ । ଚାକିରି ଚାପ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ମାନସିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ପାଇପାରନ୍ତି । ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ଇତ୍ୟାଦିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲସେ ତର୍ଜମା କରିବା ଜରୁରୀ। ଅନ୍ୟଥା, ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ କ୍ଷତି ଘଟାଇବ । ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନହେଲେ ହିନସ୍ତା ହୋଇପାରନ୍ତି।

ପ୍ରତିକାର – ପ୍ରତି ଶନିବାର ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

Comments are closed.