ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସଞ୍ଜୟ ଦତଙ୍କ ଦମଦାର ଆକ୍ସନ, କ୍ୟାନ୍ସରକୁ ମାତ ଦେଇ ଏବେ ଅଛନ୍ତି ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ

ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ କ୍ୟାନ୍ସରକୁ ମାତ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା। ଏମିତିରେ କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଆକ୍ସନ୍ ଦୃଶ୍ୟ କମ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଗଲା ଗଲା ଯେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ କୌଣସି ଆକ୍ସନ୍ ଦୃଶ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ସମାନ ଭୟ ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କଠିନ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ନିଜକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରମାଣିତ କରୁଥିବା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ପୁଣିଥରେ ଚମତ୍କାର କରିଛନ୍ତି |ଅଭିନେତା ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସରେ ବହୁତ କାମ କରୁଛନ୍ତି |

Image :Pink Villa

Image :India. Com

କେଜିଏଫ୍ ୨ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ଯଶ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସେ କୁହନ୍ତି- ମୁଁ ଏପରି ଏନର୍ଜି ସହିତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦେଖି ନାହିଁ | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଆକ୍ସନ୍ ଦୃଶ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ପରଦାକୁ ଚିରିଦେବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ଏକ ନ୍ୟୁଜ୍ ପୋର୍ଟାଲ୍ ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ମାତାମାନେ ଫିଲ୍ମର କୌଣସି ଦୃଶ୍ୟ କାଟିବାକୁ ଯାଉ ନାହାଁନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମତରେ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଯଥେଷ୍ଟ ସାହସ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ସମସ୍ତ ଦୃଶ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆକ୍ସନ୍ ଡୋଜ୍ ରେ କୌଣସି ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ |

ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ କେଜିଏଫ୍ ୨ ବ୍ୟତୀତ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଭୁଜ୍ ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାର ମଧ୍ୟ ସେହି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

Comments are closed.