ରୀୟାଙ୍କ ବଡ଼ ଖୁଲାସା:ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ସଙ୍ଗତରେ ଡ୍ରଗ୍ସର ହେଭି ଡୋଜ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ

0

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି। ଏନସିବି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସମେତ ଅନେକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ଏହି ସମୟରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂଯୋଗ ମାମଲାରେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘କେଦାରନାଥ’ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁ ପରିମାଣର ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ।

ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ଅନୁଯାୟୀ ରିୟା ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ଡ୍ରଗ ଆଡିକ୍ଟ ହୋଇସାରିଥିଲେ। ଏଥିରୁ ବାହାରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା। ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁନ୍ ୮ ରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲକଡାଉନ ରହିଥିଲା ​​| ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ମିଠୁ ଅଭିଯୋଗ କରାଯିବା ପରେ ରିୟା ଭାବିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ।

ରିୟା ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘କେଦାରନାଥ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ‘କେଦାରନାଥ’ ପରେ ସେ ନିଶାସକ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୂର୍ବରୁ ସେ ସୀମିତ ପରିମାଣ ନେଉଥିଲେ | ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ, ସେ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ପାର୍ଟୀ-କଲଚର୍ଡ ଲୋକ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଲୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏଥିପ୍ରତି ଆଶକ୍ତ ନଥିଲେ |

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଆହୁରି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ୧୦ ରୁ ୨୦ ଡୋପ୍ କ୍ୟୁରେଟେଡ୍ ଗଞ୍ଜେଇ ନେଉଥିଲେ। ସେ ଏହାକୁ ନିୟମିତ ନେଉଥିଲେ | ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସେ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଡ୍ରଗ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ |

ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ର ସୁଟିଂ ବେଳେ ସମସ୍ତେ ହିମାଳୟରେ ରହିଥିଲେ। ସେଠାରେ ସହଜରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମିଳିଯାଏ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୁରା ସେଟ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଡ୍ରଗ୍ସ (କାନାବିସ୍) ଯୋଗୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ଓଜନ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା | ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଏହା ପୂପ୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସାମୁଏଲ୍ ହକିପ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ସାରା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଖିବେ କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଥିଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.