ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଓ ରକୁଲ ପ୍ରୀତଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଇବ ଏନସିବି

0

ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଚିମ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମାମଲାର ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ସାଇମୋନ ଖମ୍ବଟା ଏବଂ ରକୁଲ ପ୍ରୀତଙ୍କୁ ନୋଟିସ ପଠାଇବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରଶ୍ନ ପାଇଁ ଏହି ଚାରିଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ନୋଟିସ୍ ପଠାଯିବ | ବାସ୍ତବରେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏହି ଚାରିଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିବା ଏନସିବି ଦାବି କରିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସିମୋନ ଖମ୍ବାଟା, ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କର ନାମ ନେଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରକୁଲ, ସାରା ଏବଂ ରିୟା ମୁମ୍ବାଇର ଗୋଚିଏ ଜିମକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ଏନସିବି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ ସୂଚନା ରହିଛି। ରିୟା ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଡକାଯାଇପାରିବ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି ।

ନିକଟରେ ରାହିଲ ବିଶ୍ରାମ ନାମକ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବସାୟୀ ଧରାପଡିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଖୋଜା ଚାଲିଛି। ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ ରିୟା କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପୂର୍ବରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ସେ ଅଧିକ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଗଞ୍ଜେଇ ନେବା ଦ୍ବାରା ଅଧିକ ଭୋକ ଲାଗିଥାଏ ଏବଂ କେଦାରନାଥ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସାରାଙ୍କ ଓଜନ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନସିବି ବଡ ନାମରେ ସମନ ପଠାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ ଏବଂ ବଲିଉଡ କନେକ୍ସନର ଖୁଲାସା କରିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.