ରିଲିଜ ହେଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀବମ୍ବର ଟ୍ରେଲର, ଲାଲ ସାଢ଼ୀ ଏବଂ ହାତରେ ଚୁଡ଼ି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

0

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ବ’ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଆସୁଛି। ଦିପାବଳୀ ଅବସରରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେଉଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ୯ ଅକ୍ଟୋବରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୯ ନଭେମ୍ବରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସିନେମା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ହେତୁ ଫିଲ୍ମଟିକୁ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହଟଷ୍ଟାରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରାଯାଉଛି ​​|

ଟ୍ରେଲରରେ ମିଳୁଛି ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି | ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ଟ୍ରେଲରରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କର ଅନେକ ଲୁକ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ଭୂତ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଚରିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ସୁପରହିଟ୍ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି।


ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ ମଥାରେ ବଡ଼ ବିନ୍ଦି, ସାଢ଼ି ପିନ୍ଧିଥିବାର ଏବଂ ହାତରେ ଚୁଡ଼ି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିବେ। ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର କଥା | ଅକ୍ଷୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସାଢ଼ୀ ହେଉଛି ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ | ମହିଳାମାନେ ଶାଢ଼ୀକୁ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା ପଦ୍ଧତିକୁ ମୁଁ ନମସ୍କାର କରୁଛି | ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବୁଝିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଥରେ ସାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଞ୍ଚାନାର ରିମେକ୍ ଅଟେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାପ୍ ଅଫ୍ ଗୁଡ୍, ଫକ୍ସ ଷ୍ଟାର ଷ୍ଟୁଡିଓ, ତୁଷାର କପୁର ଏବଂ ଶାବିନା ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହେଉଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କାହାଣୀ ହାଉସଫୁଲ୍ ୪ ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫରହାଦ୍ ସାମଜୀ ଲେଖିଛନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.