ବଲିଉଡ ନିର୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କଶ୍ଚ୍ୟପଙ୍କୁ ମିନି ମହେଶ ଭଟ କହିଲେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ, ଅନୁରାଗ ଦେଲେ ଏଭଳି ଯବାବ

0

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ନିଜର କଂଟ୍ରୋବର୍ସିକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏଥି ସହ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବୟାନ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟ୍ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦୁଇ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାକ୍ ଯୁଦ୍ଧ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ନିକଟରେ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରକୁ ଭୟାନକ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ। ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ କଙ୍ଗନା ଅନୁରାଗଙ୍କୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ମିନି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ଏଠାରେ ମିନି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ, ଯିଏ କଙ୍ଗନାକୁ ଏକାକୀ ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମିଥ୍ୟାବାଦୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଛନ୍ତି, ଏହି ଲୋକମାନେ କଙ୍ଗନାକୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି, ଆଂଟି ନକ୍ସଲସ, ଅର୍ବାନ ନକ୍ସଲ୍ସ ଯେଉଁମାନେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଉଛନ୍ତି।”


ସେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।


ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଥିଲେ- ‘ମୁଁ କହିବି କଙ୍ଗନା ବହୁତ ହୋଇଗଲା । ଏବଂ ଯଦି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଲୋକ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ ନାହିଁ, ତେବେ ସମାନ କଥା ଯେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କେହି ନାହାଁନ୍ତି | ବାକି ତୁମର ଇଚ୍ଛା, ମୋତେ ଯାହା ଗାଳି କରିବା କଥା କର |

Leave A Reply

Your email address will not be published.