ମାୟାନଗରୀରେ ବିଦ୍ୟୁତ ସରବରାହ ବନ୍ଦକୁ ନେଇ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ କଙ୍ଗନା

0

ଗ୍ରୀଡ ଫେଲ ହେତୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ ହୋଇଛି। ସହରର ବଡ଼ ଭାଗ ବିଦ୍ୟୁତ ରହିଛି। ମୁମ୍ବାଇରେ ଏତେ ଦିନ ପରେ ବିଦ୍ୟୁତରେ ଏହିପରି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି, ଯାହା ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି | ଗ୍ରୀଡ୍ ବିଫଳତା କାରଣରୁ ମୁମ୍ବାଇର ଲୋକଲ ଟ୍ରେନ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି, ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଲୋକଲ ଟ୍ରେନ୍ ଅଟକି ରହିଛି |

ମୁମ୍ବାଇ ଟାଉନସିପରେ ଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଯୋଗାଣ କମ୍ପାନୀ ବେଷ୍ଟ କହିଛି ଯେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଯୋଗାଣ ପ୍ଲାଂଟରୁ ଗ୍ରୀଡ୍ ଫେଲ ହୋଇଛି। ମୁମ୍ବାଇର ପୂର୍ବ, ପଶ୍ଚିମ, ଉପାନ୍ତ ତଥା ଥାଣେର କିଛି ଅଂଶରେ ବିଜୁଳି କାଟ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ଗ୍ରୀଡ୍ ବିଫଳତାର ପ୍ରଭାବ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି |

ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ ବିଷୟରେ ଅରମାନ ମଲିକ, ଅନୁପମ ଖେର, କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତଙ୍କ ପରି ସେଲିବ୍ରେଟିମାନେ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ଅରମାନ ଏବଂ ଅନୁପମ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିବାବେଳେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଏହି ଅବସରରେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଉପରେ କଡା ଟକ୍କର ଦେଇଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମିନି ବୁଲଡୋଜର ଧରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁମ୍ବାଇରେ ପାୱାରକଟ୍, ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର …କ.କ. କଙ୍ଗନା


ନଭି ମୁମ୍ବାଇ ସମେତ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଯୋଗାଣ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଯାହା ଫଳରେ ସାମାନ୍ୟ ଆଶ୍ବସ୍ତି ମିଳିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଆସୁଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇ ମହାନଗର ନିଗମ, ନଭି ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପଶ୍ଚିମ ମୁମ୍ବାଇରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବିଏମସି ମଧ୍ୟ ଜରୁରୀକାଳୀନ ନମ୍ବର ଜାରି କରିଛି। ବିଏମସି କହିଛି ଯେ ଯଦି ବିଦ୍ୟୁତ୍ କାଟ ହେତୁ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଜରୁରୀକାଳୀନ ନମ୍ବରକୁ 022-22694727, 022-226947725, 022-22704403 ରେ କଲ କରାଯାଇପାରିବ।

ବିଏମସି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସୋମବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୦.୧୫ ସମୟରେ ଗ୍ରୀଡ୍ ଫେଲ ହୋଇଛି। ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଯୋଗାଣ କମ୍ପାନୀ ବେଷ୍ଟ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା। କୁହାଯାଇଛି ଯେ କଲୱାରେ ଟାଟା ପାୱାରର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଗ୍ରୀଡ୍ ବିଫଳତା ହେତୁ ଏହି ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇଛି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମୁମ୍ବାଇ ସହରରେ ବିଜୁଳି ଚାଲିଯାଇଥିଲୀ, ସ୍ଥାନୀୟ ଟ୍ରେନ୍ ମଧ୍ୟ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.