୨୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି ଫିଲ୍ମ ‘ପଠାନ’: କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିସ ଶୁଣିଲେ ଉଡିଯିବ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପଠାନ ଜାନୁଆରୀ ୨୫ ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଫିଲ୍ମର ଗୀତଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଟ୍ରେଲର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ବଢୁଛି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ଟ୍ରେଲର ବିଷୟରେ କଥା ହେଉ, ତେବେ ସ୍ଥାନରୁ ବିସ୍ଫୋରକ କାର୍ଯ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି | ପ୍ରାୟ ୨୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ସଂଗ୍ରହ କେତେ ହେବ ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ କେତେ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା କହିବୁ |

ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଆକ୍ସନ୍ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସରେ ଭରପୂର ତାଙ୍କ ଘାତକ ଲୁକକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେଲର୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଲମ୍ବା କେଶର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି | ଯଦିଓ ଏହି ଲୁକ୍ ପାଇବାକୁ ତାଙ୍କୁ ୩ ମାସ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା ​​| ଏହି ସମୟରେ, କୋଏମୋ ଡଟ୍ କମ୍ରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶାହାରୁଖ ଫିଲ୍ମ ପଠାନ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ପୁରା କାଷ୍ଟରେ ସର୍ବାଧିକ।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉ ଯେ କିଙ୍ଗ ଖାନ ଅର୍ଥାତ୍ ଶାହରୁଖ ଖାନ ପ୍ରାୟ ଚାରି ବର୍ଷ ପରେ ସିଲଭର ସ୍କ୍ରିନକୁ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ମକ୍କା ଏବଂ ଅତୀତରେ ବୈଷ୍ଣବ ଦେବୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନୋଏଡା ଠାରେ ଥିବା ଏକ୍ସପୋରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏଥି ସହ ଦୁବାଇର ବୁର୍ଜ ଖଲିଫାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପଠାନର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ସେ ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ପଠାନର ଗୀତ ଝୁମେ ଜୋ ପଠାନର ଆରବୀୟ ସଂସ୍କରଣରେ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ବହୁ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଆସ୍କ ଏସଆରକେ ଜରିଆରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି।

Comments are closed.