ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ କରାଗଲା ହାର୍ଟ ସର୍ଜରୀ, ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଫିଲ୍ମ ମେକର ମହେଶ ଭଟ୍ଟ । ବର୍ତ୍ତମାନେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଅପଡେଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ନିକଟରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ହାର୍ଟ ସର୍ଜରୀ କରାଯାଇଛି। ଏବଂ କୁହାଯାଉଛି କି ତାଙ୍କର ଏନଜିଓପ୍ଲାଲ୍ଟି (angioplasty) କରାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି।

ଚାରି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ହୋଇଥିଲା ହାର୍ଟ ସର୍ଜରୀ:
ଇଟାଇମ୍ସର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମହେଶ ଗତମାସେରେ ସେ ତାଙ୍କର ହାର୍ଟ ଚେକଅପ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ହାର୍ଟରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ରହିଛି । ଏନେଇ ତାଙ୍କୁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଥିବା ଡାକ୍ତର ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ୪ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଘରେ ରହି ସୁସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କରଙ୍କ ପୁଅ ରାହୁଲ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ହାର୍ଟ ସର୍ଜରୀ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଅଛି, ସେ ଧିରେ ଧିରେ ସୁସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ମୁଁ ଏନେଇଅଧିକ ବିବରଣୀ ଦେଇ ପାରିବି ନାହିଁ କାରଣ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନଥିଲା। ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଅନେକ ମହାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ମାତ୍ର ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଫିଲ୍ମ ମଞ୍ଜିଲ ଅର ଭି ହେ (film Manjilein Aur Bhi Hain)ରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଆଉ ପଛକୁ ଫେରି ନଥିଲେ । ମଞ୍ଜିଲ ଅର ଭି ହେ, ବ୍ୟତିତ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ସରନଶ, ଅର୍ଥ, ନାମ, କାର୍ଟୁସ୍, ଆଶିକ୍କି, ଦିଲ୍ ହେ କେ ମାନତା ନାହିଁ ଏବଂ ହମ୍ ହେ ରହି ପ୍ୟାର୍ କେ ଭଳି ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ରାଜ, ଦୁଷ୍ମାନ ଏବଂ ଫୁଟପାଥ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଆଜି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ତାଙ୍କର ବିଶ୍ୱଶ ଫିଲ୍ମସ୍ ନାମକ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

Comments are closed.