Gmail ଡାଉନ୍: ଲୋକଙ୍କୁ ମେଲ୍ ପଠାଇବାରେ ହେଉଛି ସମସ୍ୟା

0

ବିଶ୍ବବ୍ୟାପୀ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ Gmail ଡାଉନ୍ ଅଛି | ବାସ୍ତବରେ, ଲୋକମାନେ Gmailରେ ଆଚାଚମେଂଟ ପଠାଇବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ରିପୋର୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ Gmail ରେ ଆଟାଚମେଂଟ ପଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରୁନାହାଁନ୍ତି | ଆଟାଚମେଂଟ ସହିତ ପଠାଯାଉଥିବା ଇମେଲରେ ଏକ ଏରର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି |

ଡାଉନ୍ ଡିଟେକ୍ଟର ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହା ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଗୁଗୁଲ୍ ଆପ୍ ର ଷ୍ଟାଟସ ପୃଷ୍ଠାରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଅପଡେଟ୍ ଅଛି ଏବଂ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି ଯେ Gmail ରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଅଛି |

ଗୁଗୁଲ କହିଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ୟା କେଉଁଠାରେ ଅଛି କମ୍ପାନୀ ତାହା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି ଏବଂ ଶୀଘ୍ର କମ୍ପାନୀ ଏହା ବିଷୟରେ ଅପଡେଟ ଜାରି କରିବ। Gmail ର ଏହି ସମସ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୧୧ ଟାରୁ ଭାରତରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ଡାଉନ୍ ଡିଟେକ୍ଟରରେ ରିପୋର୍ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | Gmail ବର୍ତ୍ତମାନ ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା, Gmail କାହିଁକି ଡାଉନ ପାଇଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ଏବଂ କମ୍ପାନୀ କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇପାରେ | ସାଧାରଣତ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କମ୍ପାନୀ କେଉଁଠାରେ ସମସ୍ୟା ଥିଲା ତାହା କହି ନଥାଏ | ତଥାପି, ଅଧିକାଂଶ ଉପଭୋକ୍ତା ଇମେଲ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ ଖୋଲିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଭୋଗୁନାହାଁନ୍ତି | ଲଗଇନ୍ ପରେ ଇମେଲ୍ ପଠାଇବା ପରେ ଏରର୍ ମେସେଜ ଦେଖାଉଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.