‘GodFather’କୁ ଏତିକି କୋଟିରେ କିଣିଲା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରାଜନୈତିକ ଥ୍ରୀଲର ‘ଗଡଫାଦର’କୁ ନେଇ ବଡ ଅପଡେଟ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ତାହା ହେଉଛି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର OTT ରାଇଟ୍ସ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି । ଓଟିଟି ବଜାରରେ ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରାଇଟ୍ସ କିଣିବା ପାଇଁ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହୋଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କେତେରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି ଏବଂ କେଉଁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏହାକୁ କିଣିଲା?

ଯଦି ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ସୁପରଷ୍ଟାରମାନେ ଫିଲ୍ମର ପରଦାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାରଡମ୍ ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରେଜ୍ ବଢାଇଛି। ଫିଲ୍ମ ‘ଗଡଫାଦର’ ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ କ୍ରେଜର ଆକଳନ ଓଟିଟିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେଣୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଡିଜିଟାଲରେ ୫୭ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସହିତ ଡିଜିଟାଲ ରାଇଟ୍ସ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହୋଇଛି। ଏବଂ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଡିଜିଟାଲ୍ ରାଇଟ୍ସକୁ ୫୭ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଉଭୟ ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଓଟିଟିରେ ରହିଛି।

ସାଉଥ ଏବଂ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ଏହି ଜୁଗଲବନ୍ଦି ଦଶହରା ପର୍ବ ଅବସରରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଯାହା ୫ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୨ରେ ବଡ ପରଦାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦି ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଏହି ସୁପର ଡୁପର ଆକ୍ସନ୍ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଗଡଫାଦର ହେଉଛି ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲୁସିଫର୍ ର ରିମେକ୍ । ଦି ଗଡଫାଦର ରିଲିଜ୍ ଟିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ କରିସାରିଛି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

Comments are closed.