ଛଅ ବର୍ଷର ଏହି ଶିଶୁଙ୍କ ସିକ୍ସ ପ୍ୟାକ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ, ଫୁଟବଲ ସ୍କିଲରେ ମଧ୍ୟ ନୁହନ୍ତି ପଛରେ

0

ଆଜିର କ୍ରିକେଟ୍, ଫୁଟବଲ୍, ଟେନିସ୍ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଖେଳରେ ଖେଳାଳିମାନେ କ୍ରୀଡା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ କଠିନ ଟ୍ରେନିଙ୍ଗ କରିଥାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖେଳାଳିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଟ୍ରେନିଂର ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥା’ନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ୬ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ତାଙ୍କ ଫୁଟବଲ୍ ଦକ୍ଷତା, ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଟ୍ରେନିଂ ସହିତ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ସମସ୍ତଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିନେଇଛନ୍ତି ​​|

ଆମେ ଇରାନର ଅରାତ ହୋସୈନିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ଯିଏ ମାତ୍ର ୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବର୍ତମାନ ୪ ମିଲିୟନ (୪୦ ଲକ୍ଷ) ଫଲୋଅର ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ବାର୍ସିଲୋନା ଫୁଟବଲ୍ କ୍ଲବ ଠାରୁ ଲା ଲିଗା ଫୁଟବଲ୍ ଲିଗ୍ ଏବଂ ଟେନିସ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ନୋଭାକ ଜୋକୋଭିକ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ
ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି |


ଫୁଟବଲ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ସବୁଠାରୁ କନିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ହେବା ଅରାତଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ। ସେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଫୁଟବଲର୍ ଲିଓନେଲ ମେସିଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରି ଦୁନିଆର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫୁଟବଲର୍ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ଆରତଙ୍କ ପ୍ରତିଭା କେବଳ ଫୁଟବଲରେ ସୀମିତ ନୁହେଁ | ତାଙ୍କର ଫିଟନେସ୍, ଫୁର୍ତି ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଦକ୍ଷତା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାଯୋଗ୍ୟ |

ଅରାତଙ୍କ ପିତା ମହମ୍ମଦ ହୋସୈନି ତାଙ୍କୁ ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ବଡ ଫୁଟବଲର୍ ହେବାର ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପିଲାଦିନରୁ ଆରତ ବହୁତ ଫୁର୍ତିଲା ଏବଂ ଆଥଲେଟିକ୍ ଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କଲେ।


ଅରାତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲିଭରପୁଲ୍ ଫୁଟବଲ୍ ଏକାଡେମୀ ସହିତ ତାଲିମ ନେଉଛନ୍ତି | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ସେନ୍ସେସନ ଏବଂ ଅନେକ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା | ତାଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି।


ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ସେ ତାଙ୍କଠାରୁ ବଡ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଫୁଟବଲରେ ଚକମା ଦେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓଗୁଡିକରେ, ସେ କଠିନ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.