ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ବରୁଣ ମାଥୁରଙ୍କୁ ଇଡିର ଜେରା, ଡ୍ରଗ ମାମଲାରେ ପ୍ରଥମ ଗିରଫଦାରୀ

ଆଜି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସିବିଆଇ ଅନୁସନ୍ଧାନକୁ ୧୩ ଦିନ ହୋଇଗଲାଣି | ସିବିଆଇ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସମେତ ୮ ଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଛି। ରିୟାଙ୍କୁ ଇଡି ଏବଂ ସିବିଆଇ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି। ଏଥି ସହିତ ସିବିଆଇ ପୁଣି ରିୟାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବ। ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଏବଂ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ (ଇଡି) ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଡ୍ରଙ୍ଗ ଆଙ୍ଗଲର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରୁଛନ୍ତି।

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ତିନି ଭଉଣୀ ଏକାଠି ହୋଇ ସେମାନଙ୍କ ଓକିଲଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତଥା ବ୍ୟବସାୟିକ ସହଯୋଗୀ ବରୁଣ ମାଥୁରଙ୍କୁ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ଇଡି)କୁ ଡକାଯାଇଛି।

ଏନସିବି ଦଳ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜାଇଦ ନାମକ ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ସେ ରିୟାଙ୍କ ଭାଇ ନାମ ରଖିଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ଆଜି ଏନସିବି ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଅବଦୁଲ ବସିତ ପ୍ୟାରୀ ନାମକ ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ ପ୍ୟାଡଲରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସାମୁଏଲ୍ ମିରାଣ୍ଡା (ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀ) ଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ଶୋଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ମିରାଣ୍ଡା ଡ୍ରଗ କିଣିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Comments are closed.