ବିଚ୍ଛେଦର ବର୍ଷକ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ନାଗା-ସାମନ୍ଥା

ସାଉଥ୍ କ୍ୱିନ୍ ସାମନ୍ଥା ଆଜିକାଲି ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କର ଅଟୋ-ଇମ୍ୟୁନ୍ ରୋଗ ମାୟୋସିଟିସ୍ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଦୁଃଖି ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ନାଗାର୍ଜୁନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି। ନାଗା-ସାମନ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଫୋନ୍‌ରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ କୁହାଯାଉଛି ଦୁହେଁ ସବୁ କିଛି ଭୁଲି ପୁଣି ଥରେ ଏକାଠି ହେଉଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ୍ ଲାଇଫ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟ ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍‌କୁ ଅଲଗା ରଖିବା ବ୍ୟତୀତ, ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଭାବରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। କୁହାଯାଉଛି, ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ। ପୁଣି ଥରେ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ଅନସ୍କ୍ରିନ୍ ଯୋଡିକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ୨୯ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୭ ରେ, ଦୁହେଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ସାମନ୍ଥା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ‘ଅକ୍କିନେନି’ ଯୋଡିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ୩୧ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ରେ ଏହି ଶବ୍ଦକୁ ହଟାଇଲେ, ସେତବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଅଲଗା ହେବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା। ଏହା ପରେ, ଅକ୍ଟୋବର ୨, ୨୦୨୧ ରେ ଉଭୟ ଛାଡପତ୍ର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

Comments are closed.