ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବଦାନ୍ୟତା: କରୋନା ପ୍ରଭାବିତ କଳାକାରଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଲେ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସହାୟତା

କୋଭିଡ -୧୯ ମହାମାରୀରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି। ରାଷ୍ଟ୍ରିୟ ସ୍ୱୟଂସେବକ ସଂଗଠନ (ଆରଏସଏସ୍) ସହ ଜଡିତ ସଂସ୍କାର ଭାରତୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଏହି ସଂଗଠନ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ ପ୍ଲେ-ବ୍ୟାକ୍ ଭଏସ୍ କଳାକାର ହରିଶ ଭୀମାନି ମଧ୍ୟ ଅଭାବୀ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ସଂସ୍କୃତ ଭାରତ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ କରୁଛି । ଏଥିପାଇଁ ନିକଟରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ସାଂସଦ ତଥା ଗାୟକ ହାନସରାଜ ହାନ୍ସଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଏକ କମିଟି ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା।

କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ସଂସ୍କାର ଭାରତୀ ନିକଟରେ ଏକ ଡିଜିଟାଲ୍ କନ୍ସର୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲା । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପଣ୍ଡିତ ବିରଜୁ ମହାରାଜ, ଅମଜାଦ ଅଲି ଖାନ, ସୋନଲ ମାନସିଂହ, ସୋନୁ ନିଗମ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏପରି ଉଦାରତା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ, ପୂର୍ବରୁ ଖିଲାଡି କୁମାର ଏପରି ଅନେକ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

Comments are closed.