ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ପାଦ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ମାସକୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ କମାଉଛନ୍ତି ଏହି ମଡେଲ

0

ଆଜିକାଲି ଅନେକ ଲୋକ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଫୁଡ ବ୍ଲଗର୍, ଶିକ୍ଷକ, ଜିମ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞ, ଖେଳନା ସମୀକ୍ଷକ ହୋଇ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି | କରୋନା ଭାଇରସ ହେତୁ ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭରଶୀଳ। ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ସାହ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି | ଜର୍ଜିଆର ଜଣେ ମଡେଲ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନେଟକୁ ଏକ ଅସ୍ତ୍ରରେ ପରିଣତ କରିଛନ୍ତି ​​ଏବଂ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବଳ ତାଙ୍କ ପାଦ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି |ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଏହା କିଭଳି ସମ୍ଭବ ? ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଭଳି

ଜର୍ଜିଆର ୨୩ ବର୍ଷିୟ କେସିଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ମାଧ୍ୟମ ପାଲଟିଛି | ସେ ଜଣେ ମଡେଲ ଏବଂ ରିସେପ୍ସନିଷ୍ଟ | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ କେସି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଉପାୟ ବାହାର କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପାଦର ଫଟୋ ଲଗାଇ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଉପାୟ ତାଙ୍କ ମନକୁ ଆସିଥିଲା ।

ଏହି ମଡେଲ୍ ଜଣଙ୍କ ଜୁନ୍ ମାସରେ ଏକ ପେଜ କ୍ରିଏଟ କରିଥିଲେ ​​ଏବଂ ଯେଉଁଥିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୪୫,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଫଲୋ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ପାଦର ଫଟୋ ବିକ୍ରି କରି ଏହି ମଡେଲ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ £ 460 (43,000 ଟଙ୍କା) ରୋଜଗାର କରନ୍ତି | ତାଙ୍କର ମାସିକ ଆୟ ଏକ ଲକ୍ଷ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ |


କେସି ତାଙ୍କ ନୂତନ ପେଶା ବିଷୟରେ କୁହନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସ୍ଥିର କଲି ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ହବି ଏବଂ ଆୟର ଉତ୍ସ ହେବ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଆଶା କରିଥିଲି ଯେ ଏହା ମୋତେ କିଛି ରୋଜଗାର ଦେବ |

ସେ କହିଥିଲେ, ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମଡେଲ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି କିନ୍ତୁ ନିଜକୁ ସେଠାରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଭୟ କରୁଥିଲି। ମୁଁ ନଗ୍ନ ଫଟୋଗ୍ରାଫ୍ କିମ୍ବା ଅଶ୍ଳୀଳ କଂଟେଟ ବଦଳରେ କେବଳ ମୋର ପାଦର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଯାହା ମୋତେ ରୋଜଗାର ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା |

Leave A Reply

Your email address will not be published.