ଅଣ୍ଡରୱାଲ୍ଡ ଡନ ଦାଉଦର ୩୭ ବର୍ଷୀୟ ଗାର୍ଲଫେଣ୍ଡଙ୍କୁ ନେଇ ଜୋର ଧରିଛି ଆଲୋଚନା

ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଡନ୍ ଦାଉଡ୍ ଇବ୍ରାହିମ୍ ପୁଣି ଥରେ ଖବରରେ ରହିଛି। ଦାଉଦର ନୂଆ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ‘ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଗୁଡ଼ୟା’ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଛନ୍ତି। ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ମହବିଶ ହାୟାତ୍ |

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମହବୀଶ ହାୟତ ପ୍ରଥମ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ଯାହାର ନାମ ଦାଉଦ ଇବ୍ରାହିମ ନାମ ସହ ଯୋଡ଼ାଯାଇଛି | ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହବୀଶ ଦାଉଦଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୨୭ ବର୍ଷ ସାନ | ଦାଉଦ ପାକିସ୍ତାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରିଥାଏ ଏବଂ ସେଠାରେ ତାର ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ରହିଛି | କରାଚି ଏବଂ ଲାହୋରର ଅନେକ ବଡ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ତାର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି |

ଦାଉଦର ନାମ ଯୋଡିବା ପରେ ମହବିଶ ହାୟତଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି | ଏଥିସହ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଉଛି ବୋଲି ହାୟତ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର କାହା ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ | ନିକଟରେ ହାୟତଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନାଗରିକ ସମ୍ମାନ ତାମଗା-ଇ-ଇମତିଆଜ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।


ମହବୀଶ ହାୟାତ୍ ପୂର୍ବରୁ, ଦାଉଦର ନାମ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୀତା ଆୟୁବଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ାଯାଇଥିଲା | ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଲୋକମାନେ ଦାଉଦ ଏବଂ ଅନୀତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ସେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ | ଯେତେବେଳେ ନିର୍ମାତା ଜାଭେଦ୍ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ହତ୍ୟା ପଛରେ କାରଣ ଜାଭେଦ ଅନୀତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ସାଇନ୍ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ମେହୱିଶ ଏକ ଆଇଟମ୍ ନମ୍ବର ସହିତ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ଆଇଟମ୍ ନମ୍ବର ପରେ ସେ ଦାଉଦ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ | କୁହାଯାଏ ଯେ ମେହୱିଶ ପରେ କରାଚିର ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ହେତୁ ଅନେକ ବଡ ପ୍ରକଳ୍ପରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ, ଯିଏ କି ଦାଉଦ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି |

Comments are closed.