କେବେ ବନ୍ଦ ହେବ ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର ? କେବେ ଡରିବେ ବଳାତ୍କାରୀ ? ହାଥରସ୍ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ପରେ ଦେଶରେ ପୁଣି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ଛବି

ହାଥରସ୍ ଗଣବଳାତ୍କାର ମାମଲାକୁ ନେଇ ଦେଶରେ କ୍ରୋଧ ଥଣ୍ଡାପଡ଼ିନଥିବାବେଳେ ଗତ ୨୪ ଘଂଟା ମଧ୍ୟରେ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଅନେକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ୟୁପିରୁ ରାଜସ୍ଥାନ ଏବଂ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଣ-ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମା ​​କମ୍ପି ଉଠିବ । ହାଥରସରେ ଜଣେ ନିରୀହ ସହ କରାଯାଇଥିବା ନିଷ୍ଠୁରତା ପରେ ଦେଶରେ କ୍ରୋଧ ଦେଖାଦେଇଛି ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କଡ଼ା ଦଣ୍ଡବିଧାନ ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରୁ ଆସିଥିବା ନୂତନ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ …

ବଳରାମପୁର, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ

ହାଥରସ ଘଟଣା ପରେ ପୁଣି ୟୁପିର ବଳରାମପୁରରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ଦଲିତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା। ଗଣବଳାତ୍କାର ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀ ଘରକୁ ଫେରି ନଥିଲେ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇଗଲେ । ସେମାନେ ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ରିକ୍ସା ଉପରେ ଖରାପ ଅବସ୍ଥାରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବୁଲନ୍ଦସହର

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବୁଲନ୍ଦସହରରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପଡୋଶୀ ତାଙ୍କୁ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ସୁଘାଂଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛି ଏବଂ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ପଡ଼ୋଶୀ ଘରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଘରକୁ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତି କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଶବ୍ଦ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଏସିଡ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା।

ଆଜମଗଡ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ

ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ, ଆଠ ବର୍ଷର ନିରୀହ ସହିତ ଘୃଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ମାମଲାର ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଏହି ନିରୀହ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଫୁସୁଲାଇ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି।

ଖରଗୌନ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ

ସହିତ ଏଠାରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଚାଷ ଜଗିବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତିନି ଜଣ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ବାଡିରେ ଆଘାତ କରି ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଏହି ବର୍ବରତା ଘଟାଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ତିନିଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି, ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ସାୱାଇ ମାଧୋପୁର, ରାଜସ୍ଥାନ

ରାଜସ୍ଥାନର ସାୱାଇ ମାଧୋପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। କିନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଘଟଣାରେ କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ନେତାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

Comments are closed.