ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିଦଶା ଗ୍ରାସ କରେ, ସେତେବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଏପରି କିଛି ସଂକେତ …

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନିଙ୍କର ବିଶେଷ ଭୂମିକା ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି | ଶନିଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ରୁପେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ସେ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦିଅନ୍ତି | ଶନି ଗୋଟିଏ ରାଶିଫଳରେ ଶୁଭ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ଏବଂ ଗୌରବ ପାଇଥାଏ, ଯଦି ଶନି ଏକ ଅଶୁଭ ସ୍ଥାନରେ ଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାନ୍ତି | ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଶନି ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ଗ୍ରହ ଯେକି ଧୀର ଗତିଶୀଳ ହୁଅନ୍ତି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କର ମହାଦଶା, ସାଢ଼େସାତି ଏବଂ କ୍ରୋଧ ରହିଥାଏ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥାଏ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କିଛି ଏଭଳି ସଂକେତ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ଆପଣ ସହଜରେ ଜାଣିପାରିବେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହିପରି କିଛି ସଂକେତ …

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡର କେଶ ହଠାତ୍ ଝଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ସେତେବେଳେ ଏହା ବୁଝିବା ଉଚିତ୍ ଯେ ଶନିଙ୍କ ଛାଇ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶନିରେ ପୀଡିତ ଲୋକମାନେ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ।

ଯେତେବେଳେ ଶନୀ ଦେବଙ୍କ ଅପାରଗ ପ୍ରଭାବ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ସେତେବେଳେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଚରଣ ଏବଂ ମନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ | ତାଙ୍କ ମନ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଜଡିତ ହୁଏ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ |

ଯେତେବେଳେ ଶନି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଭାରୀ ହୁଅନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ଅଳସୁଆ ହୁଅନ୍ତି, କାମକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ କାମ କରନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ଶନି ଅଶୁଭ ହୁଅନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ | କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ |

ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ଭାରୀ ହୁଅନ୍ତି ସେମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି | ତାଙ୍କର କେଶ, ନଖ ଏବଂ ଦାଢ଼ି ସର୍ବଦା ବଢ଼ି ରହିଥାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମାଂସ ଖାଇବା ଏବଂ ମଦ୍ୟପାନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଶନିଙ୍କ ଭାରୀ ହେବାର ସଙ୍କେତ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।

ଶନିଙ୍କର ଭାରୀ ହେବାର କିଛି ଏଭଳି ସଂକେତ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଯେପରିକି ଜୋତା ଏବଂ ଚପଲ ଚୋରି ହେବା, ହଠାତ୍ ଘରର କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡି ପଡିବା, ଅବୈଧ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି,ଗୃହପାଳିତ ପଶୁଙ୍କର ହଠାତ୍ ମୃତ୍ୟୁ, ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ଇତ୍ୟାଦିରେ ହଠାତ୍ ଅସୁବିଧା ଇତ୍ୟାଦି ।

Comments are closed.