ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛର ସତ୍ୟ କ’ଣ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଜବାବ

ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ- ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ନା ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି ଯେ କଣ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି କି ଯେ ସେ ଏହି ଦୁନିଆ ଛାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି କି? ଲୋକମାନେ ରିୟାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ସମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି, ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଅଭିନେତା ହଠାତ୍ ଏହି ଦୁନିଆରୁ କିପରି ଚାଲିଗଲେ?

ଯେତେବେଳେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଏକ ଘରୋଇ ଚ୍ୟାନେଲରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଗଲା, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିନେତା କିପରି ମରିଗଲେ ସେ ନିଜେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ରିୟା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ୮ ଜୁନ୍ ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇନଥିଲେ।

ରିୟା କହିଛନ୍ତି, ‘ଜୁନ୍ ୯ ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମେସେଜ ଆସିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲି ଏବଂ ମୋର ମନ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା, ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲକ କରିଥିଲି, କାରଣ ଜୁନ୍ ୮ ତାରିଖରୁ ସେ କୌଣସି କଲ ଏବଂ ମେସେଜ କରିନଥିଲେ। ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ସେ ମୋତେ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ସୁଶାନ୍ତ କେବେବି କହିଲେନି ଯେ ତୁମେ ଫେରିଆସ ।”

ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ମିତୁ ସିଂଙ୍କ ସହ ଜୁନ୍ ୮ ରୁ ୧୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲେ। ମୁଁ ନିଜେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହେଁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏମିତି କ’ଣ ଘଟିଗଲା ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏତେ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିଲା | ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଏକ ପରିହାସରେ ପରିଣତ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ନିଜେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କଠାରୁ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛି। ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଥରେ ଡାକିଥାନ୍ତେ ତେବେ ସେ ସବୁକିଛି ଛାଡି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲି ଆସିଥାନ୍ତେ।

Comments are closed.