ସ୍ବପ୍ନରେ ବାରମ୍ବାର ସାପ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା କଣ ଦେଇଥାଏ ସଙ୍କେତ

ପ୍ରାୟତଃ ଆମେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଣିଷ ଏବଂ ଅନେକ ଜିନିଷ ଦେଖିଥାଉ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଏବଂ ସ୍ୱପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସ୍ୱପ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଆମ ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ସେହିଭଳି, ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଜୀବନରେ ରାହୁ ଦଶା ଆରମ୍ଭ ହେଲେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖାଯାଇଥାଏ । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ କ’ଣ ହୋଇଥାଏ..

କୌଣସି ମନ୍ଦିରରେ ସାପ ଦେଖିବା :

ସ୍ୱପ୍ନରେ କୌଣସି ମନ୍ଦିରରେ ସାପ ଦେଖିବା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । କୁହାଯାଏ ଯେ ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବାକୁ ସୂଚିତ କରିଥାଏ ।

ଗଛ ଉପରେ ସାପ ଚଢିବା ଦେଖିବା :

ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ଗଛ ଉପରକୁ ଚଢୁଥିବା ସାପ ଦେଖିବା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଏଭଳି ସ୍ୱପ୍ନ ଜୀବନରେ ପ୍ରଗତି ଏବଂ ସଫଳତାକୁ ସୂଚିତ କରିଥାଏ । ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ମିଳିପାରେ ।

ଶିବ ଲିଙ୍ଗ ଉପରେ ସାପ ଦେଖିବା :

ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆପଣ ଶିବ ଲିଙ୍ଗ ଉପରେ ସାପ ଦେଖିଲେ ବୁଝି ଯିବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଶିବଙ୍କର କୃପା ରହିଛି ।

ଧଳା, ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଉଜ୍ୱଳ ସାପ ଦେଖିବା :

ସ୍ୱପ୍ନରେ ସୁବର୍ଣ୍ଣ କିମ୍ବା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ସାପ ଦେଖିବା ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ସୂଚିତ କରିଥାଏ । ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧି ଆସିଥାଏ ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ ବାରମ୍ବାର ସାପ ଦେଖିବା :

ଯଦି କେହି ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ଯେ ରାଶିରେ ସର୍ପ ଦୋଷ ରହିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ସାପ ପାଣିରେ ପହଁରୁଥିବାର ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ କାଳ ସର୍ପ ଯୋଗକୁ ସୂଚିତ କରିଥାଏ ।

Comments are closed.