ମୁହଁରେ ପଲିଥିନ ବାନ୍ଧି କରୋନା ଭାଇରସ କେତେ ଭୟଙ୍କର ତାହାର ଡେମୋ ଦେଖାଇଲେ ସୈଫାଲୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

କରୋନା ଭାଇରସ ଠାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାରା ବିଶ୍ୱ ତା’ ବିରୋଧରେ ଲଢେଇ ଜାରି ରଖିଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଦେଶଙ୍କ ସମେତ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ପ୍ରକୋପ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଦେଶରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଏହା କବଳରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ୨୧ ଦିନକ ଲକଡାଉନର ଘୋଷଣା ମଧ୍ୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି ।
ତେବେ ଏହି ମଧ୍ୟରେ କରୋନା କେତେ ଭୟଙ୍କର ତାହା ଜଣାଇବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୈଫାଲୀ ଶାହା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୈଫାଲୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ମୁହଁରେ ପଲିଥିନ ଜରି ବାନ୍ଧି ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।
ଯେତେବେଳେ କରୋନା ଭାଇରସ ଫୁସଫୁସକୁ ଆକ୍ରମଣ କରେ ସେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜକୁ କିପରି ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ତାହାକୁ ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଜଣାଇଛନ୍ତି । କେହି ଏହାକୁ ନିଜ ଘରେ ନକରିବା ପାଇଁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉପଦେଶ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

View this post on Instagram

Safety warning ⚠️: DO NOT TRY THIS EVER! #CoronaVirus #CoronaDiaries #OneDayAtATime #LivingWithCOVID19 #LifeInTheTimesOfCorona #LoveinTheTimesOfCorona #LockDown @iturms @vaisshalee @psychobabble28 @minalmashru @dishakhannaofficial @nivrathore @nehabassi7 @bassi_deepak @pallavisymons @tarannum_tee @namu_pals @mohitd33 @caprichai @dimpledhanak @divyasethshah @annemacomber @azilezer @boringchu @dipikablacklist_ @dreamseeker9 @laminouchka @aashinshah15 @jootewaali @trishnab93 @imraj_gupta @smitadeo_ @deepakugra @maurya1402 @aryamanshah @dhanakparag @mrudsin @avaniajmera @karanpawlankar @mihirmashru @anya.bostock @alisha.bostock @mrunalini_deshmukh_ @mihirmihir @sonali.mankar @anjali_chhabria_

A post shared by Shefali Shah (@shefalishahofficial) on


ଭିଡିଓରେ ସେଫାଲୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଏହାର ଅନୁଭବ ସେପରି ଅଟେ ଯେତେବେଳେ ଆମେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ସମୟରେ ଅନୁଭବ କରିଥାଉ । ଆପଣଙ୍କ ଫୁସଫୁସକୁ ଠିକ ଏପରି ଲାଗିବ ଯେତବେଳେ କରୋନା ଭାଇରସକୁ ତାହାକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ବିକଶିତ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ । ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଯଦି ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଜେ ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ । ଏହା ଏଥିପାଇଁ କାରଣ ଯଦିବି କେହି ଏହି ଭାଇରସ ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ଭଳି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମିତ କରିବ । ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ବୁଝି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ମୋତେ ଜଣା ନାହିଁ ଆପଣ କ’ଣ ବୁଝି ପାରିବେ । ”
ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଧା ଏହି ଭାଇରସ ଦ୍ୱାରା ୬୦୬ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ସାରିଥିବାବେଳେ ୧୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି

Comments are closed.