ମନୁଷ୍ୟକୁ ଧନବାନ କରିଥାଏ ହାତର ଏହି ରେଖା, ପାପୁଲିରେ ଏଭଳି ଚିହ୍ନନ୍ତୁ ଧନରେଖା

ହସ୍ତରେଖା ବିଜ୍ଞାନ କିମ୍ବା (Palmistry Lines or Palm Reading Science): ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ଏବଂ ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଥାଏ | ଭାଗ୍ୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରେଖା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତରେ ମିଳିଥାଏ | ପାପୁଲିର ରେଖା (ହସ୍ତ ରେଖା) ଦ୍ୱାରା ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରାଯାଇପାରେ |

ହସ୍ତରେଖା ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ରିଙ୍ଗ ଆଙ୍ଗୁଠି ଏବଂ କ୍ଷୁଦ୍ର ଆଙ୍ଗୁଠି ତଳେ ଥିବା ସିଧା ଲାଇନକୁ ମନି ଲାଇନ୍ କୁହାଯାଏ | ମନି ଲାଇନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଜଣା ପଡିପାରେ | ପାପୁଲିରେ ମନି ଲାଇନ ଜାଣିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହା ଜାଣିବା ଜରୁରୀ ଯେ କେଉଁ ହାତରେ ଅର୍ଥ ରେଖା ଦେଖିବା ଉଚିତ୍ |

Image:Detechter

ବାସ୍ତବରେ, ଅନେକ ଲୋକ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି ଯେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତ, ମହିଳାମାନଙ୍କର ବାମ ହାତ ରେଖା ଦେଖାଯିବା ଉଚିତ୍ । ଯେତେବେଳେ କି ହସ୍ତଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ମନେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ ଯେଉଁ ହାତର ବ୍ୟକ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ସେହି ହାତର ମନି ଲାଇନରୁ ହିଁ ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଏ |
Image :Quora

ଯଦି ହାତରେ ସିଧା ଲାଇନ ଅଛି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ମନି ଲାଇନ୍ ଏକ ତରଙ୍ଗ ଭଳି ରହିଥାଏ ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥର ସ୍ଥିରତା ରହିବ ନାହିଁ, ଅର୍ଥାତ୍ ଟଙ୍କା ଯିବ ଆସିବ |

ହସ୍ତ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ହାତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଧିକ କାମ କରେ, ତାହା ଭବିଷ୍ୟତ ନିର୍ମାଣ କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଥାଏ | ହାତରେ ଅତ୍ୟଧିକ କଟାକଟା ରେଖା ଜୀବନରେ ସଂଘର୍ଷକୁ ସୂଚିତ କରେ |

ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଥିବା ରେଖା ସ୍ପଷ୍ଟ ନଥାଏ, ଯେତେବେଳେ କି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ଧନର ରେଖା ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ହୋଇଥାଏ | ଯଦି ମନି ଲାଇନ୍ ମୋଡ଼ାମୋଡ଼ା ଏବଂ ରହି ରହି ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେବ |

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଜୀବନ ରେଖା, ମସ୍ତିଷ୍କ ରେଖା ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ମିଶାଇ M ର ଚିହ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଶ୍ଚିତ ଧନବାନ ହେବେ |

Comments are closed.