ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଭାରତରେ ମିଳୁଥିବା ବେଷ୍ଟ ନନ ଚାଇନିଜ ନେକବ୍ୟାଣ୍ଡ

0

ଭାରତ-ଚୀନ୍ ସୀମା ବିବାଦ ପରଠାରୁ ଲୋକମାନେ ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟର ଭଳି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବଏକଟ୍ ଚାଇନା ଅଭିଯାନ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ମେଡ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଯୋଜନାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରାଯାଉଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ଚାଇନାର ମୋବାଇଲ୍ ଠାରୁ ଇୟରଫୋନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ବଏକଟ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ଅଣ-ଚାଇନିଜ୍ ନେକବ୍ୟାଣ୍ଡ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସିଲେକ୍ଟିଭ ଇୟରଫୋନ୍ ଆଣିଛୁ |

Staunch Flex 100 Neckband

Image : Techtree. Com

ଏହି ନେକବ୍ୟାଣ୍ଡ ଇୟରଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ୮୯୯ ଟଙ୍କା | ଏଥିରେ ଆପଣ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ଭର୍ଜନ ୫.୦, ମ୍ୟାଗନେଟ ବଡ ଏବଂ USB ପୋର୍ଟ ପାଇବେ | ଏହା ସହିତ, ଏହି ଇୟରଫୋନରେ 100 mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି, ଯାହାକି ୪ ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |
Ambrane ANB-33
Image :Flipkart

କମ୍ପାନୀର ଅଫିସିଆଲ୍ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଇ-କମର୍ସ ସାଇଟ୍ ଆମାଜନରୁ ୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଆମ୍ବ୍ରେନ୍ ANB-33 ଇୟରଫୋନ୍ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଏହି ଇୟରଫୋନରେ ଆପଣ ନମନୀୟ ନେକ ବ୍ୟାଣ୍ଡ, ସଫ୍ଟ ବଡସ୍ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟାଟେରୀର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

Brothers NeckBand CL-130

Image: Amar Ujala

ଭିଙ୍ଗାଜୟଙ୍କ(VingaJoy) ବ୍ରଦର୍ସ ନେକବ୍ୟାଣ୍ଡ CL-130 ବହୁତ ଭଲ ଇୟରଫୋନ୍ | ଏହି ନେକବ୍ୟାଣ୍ଡ ଇୟରଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୧, ୩୯୯ ଟଙ୍କା | ଏଥିରେ, ଆପଣ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ଏବଂ ମ୍ୟାଗ୍ନେଟ୍ ବୁଡ୍ସର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ଇୟରଫୋନରେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି, ଯାହାକି ୧୨ ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

Zoook Claws 2
https://images.app.goo.gl/H7VD6uaPhiHK6gEu9
Image:Amazon.in
ଜୁକର ଏହି ଶାନ୍ତ ନେକବ୍ୟାଣ୍ଡ ଇୟରଫୋନ୍ ବହୁତ ଭଲ | ଏହି ଇୟରଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୧,୪୯୯ ଟଙ୍କା | ଏହି ଇୟରଫୋନରେ ଆପଣ ମ୍ୟାଗନେଟ ବଡ୍ସ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋଫୋନର ସପୋର୍ଟ ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ଇୟରଫୋନରେ ଲିଥିୟମ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ୪୮ ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

Royalty Wireless Neckband

Image : Amar Ujala

ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀ U&I ଦ୍ୱାରା ନିକଟରେ ଏହି ନେକବ୍ୟାଣ୍ଡର ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ବେକବ୍ୟାଣ୍ଡ ଇୟରଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୨,୯୯୯ଟଙ୍କା | ଏଥିରେ, ଆପଣ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ୫.୦, ଇନ୍-ବିଲ୍ଟ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍, ଗୁଗୁଲ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଏବଂ ସିରିର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ଇୟରଫୋନରେ ୨୬୦ mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି, ଯାହାକି ୨୪ ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

ଏହାଦ୍ବାରା ଆମେ କୌଣସି ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁନାହୁଁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅଣ ଚାଇନିଜ ଉତ୍ପାଦ ବିଷୟରେ ଧାରଣା ଦେବା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.