ଏହି ରାଶି ଉପରେ ଚାଲିଛି ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େ ସାତିର ଅନ୍ତିମ ଚରଣ, ଧୀରେ ଧୀରେ ପାଇବେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ଗଣନାର ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି | ଯେତେବେଳେ ଶନି କୌଣସି ରାଶିଫଳରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ | ସମସ୍ତ ନଅ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଶନି ହେଉଛନ୍ତି ଧୀର ଗତିଶୀଳ ଗ୍ରହ | ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶିକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଶନି ଅଢ଼େଇ ବର୍ଷ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି | ଯଦି ଶନି ଗ୍ରହ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ଥାନ୍ତି, ତେବେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ସେହି ରାଶି ଉପରେ ସାଢ଼େ ସାତ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ | ଏହାକୁ ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େ ସାତି କୁହାଯାଏ |

ବର୍ତ୍ତମାନ, ଶନି ମକର ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େ ସାତିର ପ୍ରଭାବ ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ଉପରେ ରହିଛି | ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େ ସାତିର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାଲିଛି | ମକର ରାଶି ଉପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ଉପରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅଛି | ୨୯ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ରେ ଧନୁ ରାଶିରୁ ସାଡେ ସାତୀର ପ୍ରଭାବ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଦୂରହେବ | ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ ଯେ ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େ ସାତିର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କମ୍ କଷ୍ଟଭରା ଅଟେ | ସମୟ ଗଡିବା ସହିତ ଏହାର ପ୍ରଭାବ କମିବାକୁ ଲାଗେ | ଯଦି କୌଳସି ରାଶିଫଳରେ ଶନି ଏକ ଶୁଭ ଘରେ ବସିଥା’ନ୍ତି, ତେବେ ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େ ସାତିର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ |

Comments are closed.