ମାତ୍ର ୧ ଟଙ୍କାରେ ନେଇଯାଆନ୍ତୁ ସ୍କୁଟି କିମ୍ବା ବାଇକ୍ , ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛି ସୁବିଧା

ଯଦି ଆପଣ ପାର୍ବଣ ରୁତୁରେ ଏକ ବାଇକ୍ କିମ୍ବା ସ୍କୁଟି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି | ଅସଲରେ, ଫେଡେରାଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏକ ସୁବିଧା ଆଣିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ମାତ୍ର ୧ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ | ଆସନ୍ତୁ ଏହି ସ୍କିମ୍ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା |

ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଇଏମଆଇ ରେ ବାଇକ୍ କିମ୍ବା ସ୍କୁଟର କିଣିବା ପାଇଁ ଫେଡେରାଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସୁବିଧା ଦେଇଛି | ଏହା କହିବାକୁ ଗଲେ କେବଳ ଫେଡେରାଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଡଧାରୀ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ସ୍କିମ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବେ |

ଏଠାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଦେଶରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ୯୪୭ ଶୋ’ରୁମ ମଧ୍ୟରୁ ହିରୋ ମୋଟୋକର୍ପ, ହୋଣ୍ଡା ମୋଟରସାଇକେଲ ଏବଂ ଟିଭିଏସ୍ ମୋଟରରୁ ଯେଉଁଠାରୁ ମଧ୍ୟ ୧ ଟଙ୍କା ପେମେଂଟ କରି ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ବ୍ୟାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, କୌଣସି କାଗଜପତ୍ର କାମ ନାହିଁ ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। କଣସି ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ଫିସ ନଥିବାବେଳେ ଏହା ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା | ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକମାନେ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଇଏମଆଇ ଦେୟ ପାଇଁ ୩/୬/୯/୧୨ ମାସ ଅବଧି ପାଇଁ ଚୟନ କରିପାରିବେ |

ଫେଡେରାଲ ବ୍ୟାଙ୍କର ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ସୁବିଧା ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ କି ନାହିଁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ “DC-SPACE-EMI” ଲେଖି ‘୫୬୭୬୭୬୨’ କୁ ଏକ SMS ପଠାଇବାକୁ ପଡିବ | ଗ୍ରାହକମାନେ ‘୭୮୧୨୯୦୦୯୦୦’ କୁ ମିସ୍ କଲ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରିବେ |

ଗ୍ରାହକ ମଧ୍ୟ ହୋଣ୍ଡା ମୋଟରସାଇକେଲ ସ୍କୁଟର କିମ୍ବା ବାଇକ୍ କ୍ରୟ ଉପରେ ୫ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ କ୍ରୟ ପରିମାଣ ୩୦୦୦୦ ଟଙ୍କା ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏକ କାର୍ଡରେ ସର୍ବାଧିକ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପରିମାଣ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ହେବ |

Comments are closed.