ନିଜର ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଆରମ୍ଭ କଲେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ, ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ସୁଯୋଗ

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଶା ଦେଓଲ୍ ନିଜର ଏକ କମ୍ପାନୀ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାପସୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ‘ଆଉଟସାଇଡର୍ସ ଫିଲ୍ମସ୍’ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ନିକଟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହସିନ୍ ଦିଲରୁବା’ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଖାସ ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଲୁପ୍ ଲାପେଟା’, ‘ରଶ୍ମୀ ରକେଟ୍’, ‘ଦୋ ବାରା’, ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ‘ସାବାସୁ ମିଟ୍ଠୁ’ ଉପରେ ସମଗ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ନଜର ରହିଛି |

‘ଆଉଟସାଇଡର୍ସ ଫିଲ୍ମସ୍’ ପାଇଁ ତାପସୀ ପ୍ରାଞ୍ଜଳ ଖଢଡିୟାଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳାଇଛନ୍ତି ଯିଏ ଗତ ଦୁଇ ଦଶନ୍ଧି ଧରି କଂଟେଟ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ। ପ୍ରାଞ୍ଜଳ ପୂର୍ବରୁ ‘ସୁପର ୩୦’, ‘ସୁରମା’, ‘ପିକୁ’, ‘ମୁବାରକାଂ’, ‘ଅଜହର’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଡକ୍ସନ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ। ସେ ତାପସୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ରଶ୍ମୀ ରକେଟ୍’ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଅବସରରେ ତାପସୀ କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ନୂତନ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରି ମୋର ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍‘ ଆଉଟସାଇଡର୍ସ ଫିଲ୍ମ ’ସାହାଯ୍ୟରେ ସିନେମା ପ୍ରତି ମୋର ପ୍ରେମରେ ବିବିଧତା ଆଣି ମୁଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦିତ ଅଟେ। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋର ନିଜସ୍ୱ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି | ମୋର ୧୧ ବର୍ଷର କ୍ୟାରିଅରରେ ଦର୍ଶକ ଏବଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ମୋତେ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଭଲପାଇବା ମିଳିଛି। ”

ନିଜ କମ୍ପାନୀ ଗଠନ ବିଷୟରେ ତାପସୀଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସ୍ପଷ୍ଟ | ସେ କୁହନ୍ତି, “ଆଉଟସାଇଡର୍ସ ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବା ଏବଂ ସଫଳତାର ସନ୍ଧାନରେ ଥିବା ଏବଂ ମୋ ଭଳି କୌଣସି ଫଲ୍ମ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ନଥିବା ପ୍ରତିଭାଙ୍କୁ ସଶକ୍ତ କରିବା ମୋର ଲକ୍ଷ୍ୟ। ପ୍ରାଞ୍ଜଲ ଏବଂ ମୁଁ ଏକାଠି କ୍ୟାମେରା ଆଗରୁ ଏବଂ ପଛରୁ ନୂତନ ତଥା ଜୀବନ୍ତ ପ୍ରତିଭା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛୁ। ”

କମ୍ପାନୀର ନାମକରଣ ବିଷୟରେ ତାପସୀ କୁହନ୍ତି, “ପ୍ରାଞ୍ଜଲ ଏବଂ ମୋର ଏକ ସରଳ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆମେ‘ ଆଉଟସାଇଡର୍ସ ଫିଲ୍ମ ’ନାମ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲୁ। ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ, ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଏବଂ ଗୁଣାତ୍ମକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା ଆମର ଲକ୍ଷ୍ୟ। ପ୍ରାଞ୍ଜଲ ଖଢଡିୟା କୁହନ୍ତି, “ଏକ ଦୃଢ଼ ସହଭାଗୀତା ହେବା ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମାନତା ଏବଂ ମତଭିନ୍ନତା ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହି ବିନ୍ଦୁ ଉପରେ ଏହି ସହଭାଗୀତା ଏତେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଛି |ତାପସୀ ଏବଂ ମୋର ସମାନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆମର ଭିନ୍ନ ମତ ଏବଂ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ରହିଛି। ”

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଉଟସାଇଡର୍ସ ଫିଲ୍ମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉତ୍ପାଦନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଭାଗରେ ଆଗ୍ରହ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | କମ୍ପାନୀର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫ୍ଲୋରକୁ ଯିବାକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି | ଏହା ଏକ ଥ୍ରିଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହା ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେବ | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ତାପସୀ ଏକ ୱେଡିଙ୍ଗ ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଦଳର ମାଲିକାଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି।

Comments are closed.