ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଓ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବଡ଼ ଖୁଲାସା

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ କଥିତ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ଦୁଇ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି । ବର୍ତମାନ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ସିବିଆଇକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଶୀଘ୍ର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ନାରା ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସାମୁଏଲ ହୋକିପ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା କହିଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସାମୁଏଲ ହୋକିପ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୋର ମନେ ଅଛି ଯେ କେଦାରନାଥର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରେମରେ ଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅଲଗା କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା | ଉଭୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ୟୋର ଏବଂ ପିଲାଦିନର ନିରୀହତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରା ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ କରୁଥିଲେ, ଯାହା ଆଜିକାଲି ସମ୍ପର୍କରେ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଏ |


ସାମୁଏଲ୍ ହକିପ୍ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ସାରା, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରୁଥିଲେ | ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଯେ ସୋନଚିରାୟର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ସାରା ଅଲି ଖାନ କିପରି ବ୍ରେକଅପ୍ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ବଲିଉଡ ମାଫିଆ ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଏହା ଘଟିଥିଲା ​​କି? ‘।

ସାମୁଏଲଙ୍କ ଖୁଲାସା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ସାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କେଦାରନାଥଙ୍କ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲା। ତେବେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଲାଗି ରହିଥିଲା।

ସାମୁଏଲ ହୋକିପ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କର ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ। ସାମୁଏଲ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ନେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ କାରଣରୁ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ସାମୁଏଲ ହୋକିପ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଛି କାରଣ ମୁଁ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲି। କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଏହି ଯୁକ୍ତିର କାରଣ ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏଥିରେ ସୁଶାନ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦିଦି ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।

Comments are closed.