ଆଖି ବୁଜିଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର ‘ଫୁଜ୍’

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ (Sushant Singh Rajput) ଙ୍କ ବିଷୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର ଫୁଜର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଏହା ହେଉଛି ସେହି ଫୁଜ୍ (fudge), ଯିଏ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଫଟୋ ନିକଟରେ ଘୁରି ବୁଲୁଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁରର ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫୁଜ୍ ଦୁନିଆ ଛାଡିବା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଓ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ଉପରେ ପୁଣି ଥରେ ଦୁଃଖର ପାହାଡ଼ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଛି ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରାୟ ୩ ବର୍ଷ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ (Sushant Singh Rajput) ଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ନିଶ୍ଚିତ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଛି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ (Sushant Singh Rajput) ଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ନୂତନ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଓ ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର ଫୁଜଙ୍କ ଫଟୋ ସାମିଲ ରହିଛି ।

ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର କ୍ୟାପସନରେ ଫୁଜର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ (Sushant Singh Rajput Sister) ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଏତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫୁଜ ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱର୍ଗତ ବନ୍ଧୁ (ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ) ଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମିଲ ହୋଇଯାଇଛ । ଆଶା କରୁଛି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସାକ୍ଷାତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ଏହିପରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂ ଫୁଜ (Fudge) ର ମୃତ୍ୟୁରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ (Sushant Singh Rajput) ଙ୍କ ପରେ ତାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ପୋଷା ଫୁଜର ବିୟୋଗରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଗଭୀର ଆଘାତ ପାଇଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ କୁକୁରର ମୃତ୍ୟୁରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଦିଦି, ଆପଣ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବା ଭଳି ଖବର ଶୁଣାଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହିତ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେପକାଇବୁ ଫୁଜ୍ ।

Comments are closed.